Collegium Medicum w Bydgoszczy

Miniaturka cm.umk.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.cm.umk.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Oferta edukacyjna Collegium Medicum w Bydgoszczy, zasady naboru na studia, wydziały i jednostki, biblioteka medyczna, dane teleadresowe. Aktualności i wydarzenia, zamówienia publiczne, linki do stron związanych z medycyną i Bydgoszczą.

Tagi: bydgoszcz, studia, nauka, uczelnia, stacjonarne, magisterskie, doktoranckie, medycyna, zdrowie, lekarz, farmacja, pielęgniarstwo, fizjoterapia

Gdzie: Bydgoszcz

Kategorie: 

Statystyki: Strona cm.umk.pl ma 41592 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 650 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (82.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (2.2%), Chiny (1.7%), Wielka Brytania (1.5%), Francja (1.2%), USA (1.1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.7%), Toruń (10.7%), Bydgoszcz (8%), Łódź (1.5%), Grudziądz (1.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 304 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.4s (szybko).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Dominika (*.intelink.pl) - 07.05.2009 19:41 0 + -

    Strona skomponowana rzetelnie ,dużo interesujących i wyczerpujących treści

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst eqsccwlvfc:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor