Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów W Bielsku-Białej

Miniaturka wsbif.edu.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.wsbif.edu.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Kierunki kształcenia, warunki przyjęcia na studia, aktualności i inne informacje dotyczące funkcjonowania uczelni. Projekty Unii Europejskiej, studia za granicą, akademickie centrum kariery i zatrudnienia. Dane teleadresowe uczelni.

Tagi: szkoła, uczelnia, bielsko biała, edukacja, bankowość, finanse, handel, transport, rachunkowość, komunikacja, public relations, informatyka, gospodarka

Gdzie: Bielsko Biała

Kategorie: 

Statystyki: Strona wsbif.edu.pl ma 1207196 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 38654 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Bielsko-Biała (30.4%), Cieszyn (21%). Do strony kierują 52 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.5s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów W Bielsku-Białej". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst lkylmrhcin:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor