Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej

Miniaturka wsa.bielsko.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.wsa.bielsko.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej, informacje o uczelni, regulaminy, aktualności. Kontakt ze szkołą, wirtualny dziekanat.

Tagi: bielsko biała, wsa, uczelnia, studia, nauka, magister, mgr, licencjat, podyplomowe, administracja, stosunki międzynarodowe

Gdzie: Bielsko Biała

Kategorie: 

Statystyki: Strona wsa.bielsko.pl ma 51400 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 720 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (89.3% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Holandia (3.8%), USA (1.6%), Wielka Brytania (1.3%), Dania (1.2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Bielsko-Biała (17.9%), Warszawa (6.5%), Katowice (4.6%), Kraków (4.2%), Gliwice (3.2%). Do strony kieruje 56 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.8s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst hqstqmfpoe:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor