Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Miniaturka ath.bielsko.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ath.bielsko.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Struktura organizacyjna uczelni, wydziały i jednostki, informacje ogólne, aktualności. Ponadto serwis studencki, rekrutacja, ważne adresy i telefony. Na stronie dostępna jest również elektroniczna wersja gazety uczelnianej "Akademia".

Tagi: szkoła, ath, akademia, politechnika, uczelnia, bielsko biała, edukacja, pedagogika, socjologia, filologia polska, pielęgniarstwo, zarządzanie, marketing

Gdzie: Bielsko Biała

Kategorie: 

Statystyki: Strona ath.bielsko.pl ma 51400 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 720 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (89.3% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Holandia (3.8%), USA (1.6%), Wielka Brytania (1.3%), Dania (1.2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Bielsko-Biała (17.9%), Warszawa (6.5%), Katowice (4.6%), Kraków (4.2%), Gliwice (3.2%). Do strony kieruje dużo, bo aż 188 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.9s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst acpyztknqi:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor