Language-Learning.net Znajdź idealny kurs językowy

Miniaturka language-learning.net

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.language-learning.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Portal informacyjny, wyszukiwarka na temat podróży i kursów językowych na całym świecie. Baza danych z 10.000 adresów, możliwość nauki 88 języków w 115 krajach. Wyszukiwanie w 27 językach, szybkie i zaawansowane wg personalnie dobranych kryteriów, wg nazw. Optymalizacja doboru kursów wg typów egzaminów, certyfikatów, materiałów dydaktycznych on-line, metod i organizacji nauki, krajów i informacji dla podróżujących ect.

Tagi: angielski, test, niemiecki, językowy, kursy, certyfikat, hiszpański, szkoły językowe, francuski, cambridge

Kategorie: 

Statystyki: Strona language-learning.net ma 374369 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. Strona jest odwiedzana przez internautów z takich krajów jak Indie (18.1%), Dania (13.1%), pe (9.1%), Wielka Brytania (6.7%), USA (5.3%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Moskwa, RU (13.5%), Cusco, PE (4.1%), Madryt, ES (1.6%). Do strony kieruje dużo, bo aż 730 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.4s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Language-Learning.net Znajdź idealny kurs językowy". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst zeucspjsod:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor