Akademia Rolnicza w Lublinie

Miniaturka ar.lublin.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ar.lublin.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Wykaz oferowanych kierunków kształcenia, warunki rekrutacji, kontakt z uczelnią. Aktualności i wydarzenia z życia Akademii. Plan miasta z zaznaczonymi obiektami należącymi do uczelni.

Tagi: akademia rolnicza, edukacja, studia, lublin, studenci, rolnictwo, weterynaria, agronomia, agrobiznes, agroturystyka, hodowla zwierząt

Gdzie: Lublin

Kategorie: 

Statystyki: Strona ar.lublin.pl ma 500468 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 11471 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (18%), Lublin (17.8%), Piaski (9.4%), Lubartów (7.4%), Wrocław (6.3%). Do strony kieruje dużo, bo aż 312 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.0s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Akademia Rolnicza w Lublinie". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst oesvnsrhnk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor