Kupujemy.pl - porównywarka cen

Miniaturka kupujemy.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.kupujemy.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Przeszukiwarka sklepów internetowych - nagrywarki, lodówki, telewizory, monitory, kamery.

Tagi: nagrywarki, lodówki, telewizory, monitory, kamery, sklep

Kategorie: 

Statystyki: Strona kupujemy.pl ma 92916 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1086 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (91.8% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Francja (3.9%), Wielka Brytania (1.1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.3%), Kraków (7.1%), Wrocław (4.6%), Poznań (3%), Łódź (2.5%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 2624 odnośniki.

Czas ładowania strony: 3.5s (wolno).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy klient porównywarki (*.metrointernet.pl) - 12.08.2009 17:40 0 + -

    Chciałbym ostrzec wszystkich przed pochopnym podpisywaniem umowy na zlecenie emisji reklam np. panel ,,polecane sklepy",oferta jest nieprzejrzysta i niezrozumiała.Można sie niemile rozczarować po otrzymaniu rachunkiu który może opiewać na kwotę kilkuset złotych miesięcznie.Pracownicy porównywarki nie wyjaśniają do końca kwesti opłat .Podają w umowie informacje ze 1000 emisji wyswietlania loga sklepu kosztuje 0,25 co w rzeczywistości kosztuje kilkaset zlotych miesięcznie.PRZESZCZEGAM !!!!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst atuqrzrszu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor