Fiszki - Wydawnictwo Cztery Głowy

Miniaturka fiszki.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.fiszki.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Fiszki Wydawnictwa Cztery Głowy to pomoc do nauki języków obcych. Pozwalają one dzięki maksymalnej przejrzystości i systemowi powtórzeń MEMOBOX szybciej i efektywniej przyswajać słownictwo. Różnorodność poziomów, szeroki wybór kategorii, niewielkie rozmiary, poręczne etui.

Tagi: angielski, nauka angielskiego, fiszki, kursy angielskiego, fce

Gdzie: Gdańsk

Kategorie: 

Statystyki: Strona fiszki.pl ma 1026357 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 12007 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (10.4%), Wrocław (8%), Kraków (6%), Poznań (6%). Do strony kierują 62 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.9s (szybko).

Komentarze (1)

  • fra 1 fra - 23.10.2009 13:27 0 + -

    Fiszki z języka francuskiego są pełne pomyłek, literówek i transkrypcja nie jest zgodna z prawdą. Jestem rozczarowana tą pomocą naukową zwłaszcza że nabyłam pełen komlet. Nie mam zaufania już do tego wydawnictwa i sięgania do tych materiałów. Nie polecajcie ich nikomu.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst hmousfmkok:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor