Fan - internetowy sklep muzyczny

Miniaturka fan.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.fan.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Internetowy sklep z muzyką - muzyka na CD, kasety, DVD, VHS, SACD, winyle, książki i prasa muzyczna, gadżety. Linki do stron o artystach. Muzyka sprzedaż na wszystkich nośnikach.

Tagi: sklep z muzyką, sklep muzyczny, muzyka, płyty cd, dvd, kasety, video, sacd, fanklub, fanclub, rock, pop, metal, hip hop, rap, jazz, klasyka, sprzedaż

Kategorie: 

Statystyki: Strona fan.pl ma 211808 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 3363 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (98.8% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (16.2%), Gdańsk (5.2%), Ilawa (3.7%), Olsztyn (3.6%), Moskwa, RU (3.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 331 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Fan - internetowy sklep muzyczny". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst prkxxarfjc:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor