Maglownica - warsztat samochodowy

Miniaturka maglownice.polskareklama.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://maglownice.polskareklama.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Stacja diagnostyki układów kierowniczych w Łodzi. Regeneracja oraz naprawa maglownic oraz układów kierowniczych.

Tagi: maglownice, układ kierowniczy, kolumna kierownicza, przekładnie, łódź, naprawa, regeneracja

Gdzie: Łódź

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy teg (*.chello.pl) - 06.06.2009 16:05 0 + -

    Zrobiłem sobie w piątek wycieczkę do Łodzi-z Bydgoszczy. Wstałem o 3 w nocy, żeby tam pojechać i przez 6 godzin zwiedzałem sobie miasto, podczas gdy samochód u nich stał. Przy odbiorze zostałem poinformowany, że trzeba będzie jechać na ustawienie zbieżności, bo kierownica jest teraz krzywo. SPytałem, czy oni tego nie robią bo myślałem, że powinni. Nie, nie robią. Na miejscu od innej osoby dowiaduję się, że robią, tylko muszę się umówić (???). Jako że byłem już zmęczony i skłonny na to pójść, chciałem odjechać. Wtedy podszedł do mnie mechanik (młody chłopaczek, 18-22 lata moim zdaniem) i powiedział, że przeprasza ale sobie źle zaznaczył czy też źle nabił klin, coś w tym sensie - nie muszę się na tym znać, ale po przejażdżce potwirdzającej że kierownica jest o kilkanaście stopni w prawo przekrzywiona przy jeździe na wprost, wróciłem do biura i powiedziałem, że nie może być tak, że mi coś takiego mechanik mówi i jest po prawie i że żądam dorpowadzenia auta do takiego stanu, w jakim powinno być. Tenże mechanik naprawił to na parkingu. Wydawało mi się, że jest ok - stuki ustąpiły. Jednak wracając spowrotem jeszcze-nie-autostradą A2 zauważyłem, że luzy są nadal. Luzy na kole kierownicy, kręcąc nią są wyczuwalne, co wymaga większych ruchów kołem aby utrzymać tor jazdy. Dzisiaj pojechałem na stację diagnostyczną. Miły pan sprawdzał całe zawieszenie na szarpakach, drążki, końcówki drążków itp. Odczepił osłonę kolumny kierowniczej w kabinie, zbadał stroboskopem. Kręcił, szukał, znalazł. Diagnoza: luz między listwą przekładni kierowniczej a wałkiem! Aha - moja przekładnia nie została wyczyszczona ani umyta, jak to wygląda na zdjęciach na stronie ani jak robiono z przekładniami które widziałem u nich na miejscu. Płynu przekładniowego wlali nadmiar - dosłownie pod korek! Dzwoniłem już do "regenerantów", wyraziłem nadzieję, że tą sprawę uda się załatwić bez ingerencji rzecznika praw konsumenta, jak to ma miejsce w innej mojej sprawie. Mam zadzwonić w poniedziałek i umówić się na następny termin - pytanie tylko (retoryczne), kto mi zwróci za koszta przejazdu? NIE POLECAM!!!

  • wpis anonimowy Wlad15 (*.toya.net.pl) - 17.11.2008 01:48 0 + -

    Naprawiałem, szybko tanio i w kilka godzin. POLECAM

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cyzytnsqaz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor