PolisaMed

Miniaturka https://polisa.med.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: https://polisa.med.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: PolisaMed to projekt firmy Mentor Ubezpieczenia, kierowany do personelu medycznego, głównie dla lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, studentów medycyny i szeroko rozumianego personelu medycznego. W ofercie zarówno ubezpieczenia NNW oraz obowiązkowe OC zgodne z aktualnymi rozporządzeniami ministerstwa, jak i rozszerzenia dostępne w formie dobrowolnego OC. Na stronie internetowej dostępny jest kalkulator, który pozwoli obliczyć składkę ubezpieczeniową i dokonać zakupu polisy.

Tagi: oc zawodowe, nnw, pielęgniarki

Kategorie: 

Statystyki: Strona https://polisa.med.pl ma 3407165 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 48069 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "PolisaMed". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dgnoqvyokm:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor