Fotogrametria PKIG

Miniaturka fotogrametria.pkig.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://fotogrametria.pkig.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Fotogrametria.pkig.pl to serwis firmy PKIG SP. z o.o. – Polskiego Konsorcjum Inwentaryzacyjno-Geodezyjnego, na którym można zapoznać się z ofertą usług firmy w zakresie fotogrametrii bliskiego zasięgu z wykorzystaniem dronów. Proces ten polega na wykonaniu pomiarów na podstawie zarejestrowanych obrazów. Zastosowanie fotogrametrii od PKIG jest bardzo szerokie: od inwentaryzacji budowlanych, przez wykonywanie rzutów budynków, ortofotomap po modele 3D.

Tagi: modelowanie 3d, skanowanie 3d, zdjęcia z drona, inżynieria odwrotna, wirtualne wycieczki, chmura punktów, inwentaryzacja

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona fotogrametria.pkig.pl ma 8138607 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje mało, bo tylko 3 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Fotogrametria PKIG". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst sfcwgiordp:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor