Fun Jump

Miniaturka fun-jump.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://fun-jump.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Fun Jump to sieć parków trampolin o powierzchni od 2000 do 3000 m2. Na tej przestrzeni znajduje się wiele stref tematycznych, w których każdy miłośnik skakania znajdzie coś dla siebie. Skorzystać można m.in. ze strefy gąbek (basen wypełniony gąbkami), strefy koszykówki (trampolinowe ścieżki akrobatyczne zakończone koszami, na których można trenować wsady i rzuty), strefy zbijaka (boisko pozwalające grać w zbijaka na trampolinach - walka na piłki z jednoczesnym skakaniem) czy strefy akrobacji.

Gdzie: Szczecin

Kategorie: 

Statystyki: Strona fun-jump.pl ma 3058195 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 48871 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kieruje mało, bo tylko 4 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Fun Jump". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst syjpgcunks:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor