Impreza.biz - imprezy korporacyjne

Miniaturka impreza.biz

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.impreza.biz (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Point Poland Event Group - organizator imprez korporacyjnych o charakterze stacjonarnym lub wyjazdowym. Realizacja konferencji i sympozjów, imprez okolicznościowych i integracyjnych oraz wyjazdów motywacyjnych.

Tagi: organizacja konferencji, spotkania firmowe, organizacja imprez, imprezy integracyjne, motywacyjne, gale, bale, artyści, incentive

Gdzie: Kraków Polska Szwajcaria Francja

Kategorie: 

Statystyki: Strona impreza.biz ma 365400 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 8339 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (75% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Irlandia (10.9%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Bydgoszcz (15.5%), Warszawa (11.7%), Kraków (6.7%), Łódź (4.1%), Poznań (3.3%). Do strony kieruje dużo, bo aż 107 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Impreza.biz - imprezy korporacyjne". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst balmveuydi:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor