Cieszyn.pl - serwis informacyjny

Miniaturka cieszyn.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.cieszyn.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Oficjalny serwis informacyjny miasta Cieszyn. Wiadomości, kalendarium imprez, wydarzenia sportowe, turystykam, kultura i edukacja.

Tagi: cieszyn, miasto, rada miejska, urząd miejski, beskidy, rozrywka, imprezy, gry, historia, zabytki, gospodarka, inwestycje, środowisko, tradycje

Gdzie: Cieszyn

Kategorie: 

Statystyki: Strona cieszyn.pl ma 168207 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1877 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (92.5% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Czechy (2.2%), Wielka Brytania (2.1%), Dania (1.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Cieszyn (15.1%), Warszawa (10%), Bielsko-Biała (5.7%), Zebrzydowice (5.5%), Sztum (5.2%). Do strony kieruje dużo, bo aż 113 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.0s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Cieszyn.pl - serwis informacyjny". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst zryxetldpa:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor