Zniżki


wpisy 1-30 z 47

  • Podgląd freemo.pl
    Freemo.pl

    Freemo.pl to serwis cashback dla kupujących w internecie, dostarczający oferty i zniżki w szerokiej gamie sklepów internetowych, oferujący zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w tych sklepach.

    Kategoria: Bazy firm


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd multibenefit.pl
    MultiBenefit.pl

    Program Multibenefit powstał z myślą o firmach, chcących w ramach zarządzania kadrami zainwestować w bogaty program motywacji pozafinansowej – uwzględniający zarówno wejścia na obiekty sportowe, jak i atrakcje kulturalne, czy też szereg zniżek. Można z niego korzystać drogą elektroniczną.

    Kategoria: Firmy wg branż


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd snuper.pl
    Snuper - agregator zakupów grupowych

    Snuper to agregator zakupów grupowych, który gromadzi wszystkie okazje z wielu miast Polski w jednym miejscu. Ułatwia zakup produktów i usług w korzystnej cenie. Rabaty często przekraczają 70-80% a minimalna zniżka to 50%. Oferty przedstawiane są z podziałem na miasta. Serwis daje możliwość filtrowania wyświetlanych kategorii okazji....

    Kategoria: Zakupy grupowe


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd vipcard.pl
    VipCard

    VipCard to serwis internetowy, który umożliwia tanie zakupy w jednej z 1400 firm w Polsce za sprawą kuponów rabatowych dostarczanych przez sklepy, restauracje itp. Wystarczy wybrać firmę, wydrukować kupon i oszczędzać pieniądze.

    Kategoria: Biznes i Ekonomia


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd tanio.co
    Tanio.co

    Tanio.pl to serwis, który zawiera listę aktualnych kuponów i kodów rabatowych do kilkuset sklepów internetowych. Za darmo i bez rejestracji można zrobić zakupy w wybranym sklepie korzystając z rabatu.

    Kategoria: Informacje


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 3.0
  • Podgląd promohunters.pl
    Forum PromoHunters.pl

    Forum Promo Hunters to miejsce dla wielbicieli zniżek, wyprzedaży i promocyjnych zakupów. Zawiera informacje o promocjach posortowane wg. sklepów internetowych i przecenionego asortymentu.

    Kategoria: Fora internetowe


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd cuponation.pl
    CupoNation

    CupoNation jest serwisem gromadzącym atrakcyjne oferty sklepów internetowych z różnych branż.

    Kategoria: Informacje


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 1.0
  • Podgląd https://www.dobrekody.pl/
    DobreKody.pl

    Strona DobreKody.pl prezentuje zniżki, kupony i kody rabatowe na różne produkty. W ofercie zniżki na ubrania, sprzęt AGD, RTV i dziesiątki innych produktów.

    Kategoria: Informacje


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd hotelia.pl
    Hotelia

    Ogólnopolski system rezerwacji hoteli online w Polsce. Szybka i bezpieczna rezerwacja, zniżki.

    Kategoria: Hotele


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd naspole.pl
    Naspole.pl

    Serwis NaSpole.pl to innowacyjny sposób robienia zakupów. NaSpółę umożliwia grupowe korzystanie z promocji, kuponów, zniżek oraz rabatów udostępnionych przez innych użytkowników. Dzięki wspólnym zakupom możliwe jest oszczędzanie oraz hurtowe zakupy.

    Kategoria: Ogłoszenia drobne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd allianz-direct.pl
    Allianz Direct

    Allianz Direct zajmuje się bezpośrednią sprzedażą ubezpieczeń przez Internet i telefon. Oferta obejmuje: ubezpieczenia komunikacyjne dla kierowców, ubezpieczenia mieszkaniowe, ubezpieczenia przydatne w podróżach turystycznych lub podczas wyjazdów zagranicznych do pracy.

    Kategoria: Finanse


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd alejapromocji.pl
    alejapromocji.pl

    Serwis alejapromocji.pl to źródło informacji na temat promocji i zniżek w wielu sklepach internetowych.

    Kategoria: Informacje


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd dealonline.pl
    DealOnline.pl

    Kupony rabatowe do restauracji, SPA, kin, teatrów.

    Kategoria: Zakupy grupowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd ebon.pl
    Ebon.pl - kupony rabatowe online

    Serwis umożliwia firmom handlowym i usługodawcom tworzenie kuponów rabatowych online. Użytkownikom internetu oferuje bazę kuponów rabatowych do wydruku oraz ofert specjalnych i zniżek dostępnych w internecie i skatalogowanych według miast i kategorii.

    Kategorie: Reklama w Internecie | Internet i Komputery


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd eurobus.pl
    Eurobus Sp. z o.o.

    Firma specjalizuje się od samego początku działalności w realizowaniu przewozów autokarowych na terenie całej Europy. Oferta obejmuje przewozy na stałych trasach do większości krajów europejskich. Firma zapewnia krótkie czasy przejazdów, liczne zniżki, komfortową podróż.

    Kategorie: Sprzedaż biletów | Transport


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd klubznizek.pl
    Klub Zniżek

    Każdego dnia w serwisie dostępnych jest wiele ofert skorzystania z usług lub zakupu produktów z rabatami. Kupony rabatowe dotyczą produktów oraz usług związanych z gastronomią, zdrowiem, urodą, rekreacją, sportem, turystyką, rozrywką i innymi sposobami spędzania wolnego czasu. Zniżki wynoszą od 50% do 80% standardowej ceny.

    Kategoria: Zakupy grupowe


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd https://motivizer.pl
    Motivizer Sp. z o.o.

    Motivizer Sp. z o.o. to firma, która stworzyła platformę skupiającą szeroki wybór dodatków pozapłacowych dla pracownika. Jej celem jest umożliwienie bezpośredniego, indywidualnego dostępu do dodatków pozapłacowych takich jak m.in.: zniżki na zakupy, bilety do kina, opieka zdrowotna dla pracowników.

    Kategoria: Artykuły dla firm


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd konkursyinternetowe.com
    Konkursy internetowe

    Strona gromadzi aktualne konkursy z całej sieci. Można tu znaleźć konkursy praktycznie dla każdego: dla kobiet, dla dzieci, fotograficzne, z facebooka i wiele innych. Na stronie istnieje również możliwość dodania organizowanego przez siebie konkursu oraz uczestniczenia w ciekawych ankietach.

    Kategoria: Rozrywka


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd b2bpolska.pl
    b2bpolska.pl

    Branżowy katalog firm doradczych i konsultingowych. Polska Sieć Partnerów Wspierająca Przedsiębiorczość stanowiąca platformę informacyjno-handlową między firmami a Partnerami Wspierającymi, które zarejestrowanym w sieci przedsiębiorstwom oferują stałe roczne zniżki na własne usługi i produkty.

    Kategoria: Informacja gospodarcza


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd pokoje-goscinne-ania.pl
    Ania - pokoje gościnne

    Pokoje gościnne Ania zapraszają do miejscowości Węgierska Górka, położonej w malowniczej dolinie rzeki Soły, otoczonej szczytami Beskidu Żywieckiego. Region ten jest doskonałym miejscem do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej oraz narciarstwa. Dom położony jest w spokojnej, spacerowej części miejscowości blisko rzeki, z łatwym...

    Kategoria: Kwatery Prywatne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd meblobranie.pl
    Meblobranie

    Sklep z meblami. Dzięki bogatemu wyborowi, meble tapicerowane, jak i meble pokojowe można zestawiać w dowolne kompozycje. Istnieje możliwość doboru barw i materiału wykonania. W przypadku większych zamówień sklep oferuje klientom zniżki. Możliwość dostawy mebli na terenie całego kraju.

    Kategoria: Artykuły dla domu


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd erestauracja.pl
    eRestauracja.pl - rezerwacja stolika on-line

    Serwis erestauracja.pl umożliwia rezerwację stolika w wybranej restauracji on-line. Goście portalu otrzymuja od restauracji niespodzianki oraz znizki.

    Kategoria: Informacje


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd kody.pl
    Kody.pl - kody rabatowe i promocje

    Zbiór kodów rabatowych i promocyjnych, dzięki którym można dokonać tańszych zakupów online. Moderatorzy sprawdzają ich działanie i akceptują tylko działające kody rabatowe.

    Kategoria: Informacje


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd krakow.szybkieczytanie.pl
    Tubaj Kraków

    Kursy szybkiego czytania i technik uczenia się. Kursy w trybach 4, 6 i 8 tygodniowym. W ofercie również kurs weekendowy i indywidualny. Możliwość zorganizowania zajęć w dowolnym miejscu w województwie małopolskim. Zniżki dla grup zorganizowanych. Wzrost tempa czytania od 3 do 5 razy w stosunku do tempa początkowego.

    Kategoria: Kursy i szkolenia


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd hotel-logan.com.pl
    Hotel Logan

    Hotel Logan z Bydgoszczy posiada 80 miejsc noclegowych w 37 komfortowo urządzonych pokojach. Bezprzewodowy dostęp do internetu oraz bezpłatny monitorowany parking. Dla grup zorganizowanych oraz studentów hotel oferuje atrakcyjne zniżki.

    Kategoria: Hotele


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd maraton.zakopane.biz
    Maraton Bus Zakopane - wynajem mikrobusów

    Wynajem mikrobusów marki Mercedes od 7 do 26 miejsc siedzących. Firma posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym i Międzynarodowym Przewozie Osób. Zapewnia obsługę małych i dużych grup zorganizowanych, konferencji i szkoleń. Dla grup szkolnych studenckich i oazowych proponuje zniżki i promocje. Transfery z dowolnego miejsca w...

    Kategorie: Transport | Usługi


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd optykochota.pl
    Zakład Optyczny Waldemar Obrębski

    Mały zakład optyczny nastawiony na indywidualne podejście do klienta. Oprawki oraz szkoła do okularów. Promocje i zniżki dla stałych klientów, w tym na okulary progresywne.

    Kategoria: Optyka


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd pieszkotem.pl
    Pies z kotem

    Sklep dla wymagających właścicieli psów i kotów. Wyjątkowy asortyment, produkty wysokiej jakości, mnóstwo nowości na polskim rynku. Ubranka i ozdoby dla piesków, torby transportowe w różnych kolorach i atrakcyjnym wzornictwie. Szybka realizacja zamówień oraz fachowa pomoc podczas zakupów. Zniżki dla stałych klientów, dostawa od...

    Kategoria: Sklepy zoologiczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd apartments.cracow.pl
    Apartments Cracow - apartamenty w Krakowie

    Wynajem apartamentów w centrum Krakowa. Wszystkie mieszkania są w pełni wyposażone i przygotowane na przyjecie turystów i biznesmenów. Zniżki przy dłuższych pobytach.

    Kategoria: Apartamenty


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd bonyikuponyrabatowe.pl
    Bonyikuponyrabatowe.pl

    Serwis prezentuje różnorodne zniżki, rabaty i promocje na produkty i usługi na terenie całego kraju. Zapewnia oszczędność pieniędzy, wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz częste aktualizacje.

    Kategoria: Zakupy grupowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

Ostatnie komentarze

  • wpis anonimowy Kody.pl - kody rabatowe i promocje 20.12.2013 23:30 Kody.pl to super portal z kodami rabatowymi! Dzięki Kody.pl mogłam kupić pralkę w jednym z e-sklepów taniej o 40%
  • wpis anonimowy Freemo.pl 18.09.2012 20:39 Niedawno zrobiłam pierwsze zakupy w księgarni internetowej przez Freemo.pl. Troszeczkę z duszą na ramieniu. Niepotrzebnie. Bezbłędnie...
  • wpis anonimowy Konkursy internetowe 14.08.2011 06:49 jest kilka takich stron. Tą wyróżnia przede wszystkim obecność na niej bardziej ambitnych konkursów niż wyślij smsa albo odpowiedz na...
  • wpis anonimowy Snuper - agregator zakupów grupowych 01.12.2010 12:54 ciekawa strona

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor