Wiązki kablowe


wpisy 1-6 z 6

 • Podgląd sigma.krakow.pl
  SIGMA

  Założona w 1992 roku firma oferuje wysokiej jakości, produkowane wg indywidualnych wymagań wiązki kablowe, transformatory oraz elementy indukcyjne.

  Kategorie: Przemysł elektrotechniczny | Elektronika


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zeomega.cc.pl
  Z. E. Omega Sp. z o. o.

  Producent wiązek kablowych do urządzeń elektronicznych, automatyki oraz sprzętu AGD. Na rynku elektrycznym od 17 lat. Od ponad sześciu lat zajmuje się produkcją wiązek kablowych. Dysponuje wysokiej jakości parkiem maszynowym do obróbki kabli, zakuwania końcówek kablowych oraz montażu okablowania. Pod nietypowe zakończenia kablowe...

  Kategorie: Przemysł elektrotechniczny | Automatyka przemysłowa


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd backerobr.pl
  Backer OBR

  Backer OBR to największe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją grzałek elektrycznych w Polsce. W jego ofercie między innymi rurkowe, foliowe i gołoskrętkowe elementy grzejne, układy sterujące, wiązki kablowe, rezystory mocy i potencjometry.

  Kategoria: Przemysł elektrotechniczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd technokontakt.com.pl
  Technokontakt Sp. z o. o - światłowody

  Firma Technokontakt Sp z o.o. jest wiodącym na rynku producentem wiązek kablowych oraz światłowodowych. W ofercie złącza elektryczne oraz złącza D-SUB, złącza kablowe, światłowodowy. Oferowane produkty są stosowane w urządzeniach telekomunikacyjnych, aparaturze wojskowej oraz w przemyśle.

  Kategoria: Elektronika


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd perspectivasolutions.com
  Perspectiva Solutions

  Perspectiva Solutions jest wiodącym producentem wiązek elektrycznych. Diała na Polskim rynku od 2012 roku. Swoje usługi oferuje również na zagranicznych rynkach. Zajmuje się produkcją kontraktową urządzeń elektronicznych. W ofercie online posiada różnego rodzaju konektory i złącza specjalnego przeznaczenia.

  Kategoria: Elektronika


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd protram.com.pl
  Protram - remonty i modernizacja tramwajów

  Modernizacja, remonty tramwajów i środków transportu. W ramach wolnych mocy firma wykonuje również: konstrukcje stalowe, gięcie krawędziowe, malowanie natryskowe, toczenie karuzelowe elementów wielkogabarytowych, gięcie rur stalowych, szlifowanie wałów, kompletne wykonanie szaf i elementów sterowniczych (szafy rozdzielcze i...

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Ranking Bukmacherów - Lista Legalnych Bukmacherów w Polsce. Tylko Najlepsi. Ponad 4000 oddanych głosów

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor