Warszawy


wpisy 301-330 z 849

 • Podgląd brodno.com.pl
  Agencja Nieruchomości Brodno

  Specjalnością agencji są nieruchomości w Warszawie. Obsługuje przede wszystkim dzielnice i miasta północnej strony Warszawy. W ofercie mieszkania, domy, działki, lokale.

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd rentapartment.com.pl
  Rent Apartment

  Firma Rent Apartament oferuje nieruchomości na terenie Warszawy i Krakowa, m.in. domy, mieszkania i apartamenty.

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd domyopiekiolimp.com
  Olimp

  Domy opieki Olimp to sieć placówek opiekuńczych dla osób starszych oraz ludzi z problemami adaptacyjnymi w społeczeństwie. Placówki mieszczą się w malowniczych okolicach Warszawy i wyposażone są w profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz zaplecze medyczne.

  Kategoria: Domy opieki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd milowicz-development.pl
  Milowicz Development Sp. z o.o.

  Milowicz Development z Warszawy to firma deweloperska, której ofertę stanowi budowa od podstaw budynków mieszkalnych, luksusowych i eleganckich z interesującą linią architektoniczną. Inwestycje firmy usytuowane są najczęściej w cichych i zadrzewionych okolicach. Firma została założona przez Michała Milowicza oraz grono...

  Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wexbiuro.pl
  WEX-biuro

  Wex oferuje wynajem wirtualnego biura w centrum Warszawy. Udostępnia adres pod rejestrację firmy, dedykowany numer telefonu, fax. Zajmie się również obsługą korespondencji. Oferuje też wynajem sal konferencyjnych.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd e-proficlean.pl
  ProfiClean

  Firma ProfiClean oferuje kompleksowe usługi związane z praniem i czyszczeniem dywanów oraz tapicerki, zarówno meblowej, jak i samochodowej. Firma działa na obszarze Warszawy i pobliskich miejscowości.

  Kategoria: Sprzątanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bonartstudio.pl
  Bonart studio

  Profesjonalne studio fotograficzne Bonart zlokalizowane jest w samym centrum Warszawy. Oferuje profesjonalne sesje fotograficzne, zdjęcia reklamowe, sesje ślubne, zdjęcia motoryzacyjne tzw. rigshot'y.W ofercie również warsztaty oraz kursy fotograficzne w różnym stopniu zaawansowania.

  Kategoria: Usługi fotograficzne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd gammaknife.pl
  Gammaknife.pl

  Centrum Neuroradiochirurgii Gamma Knife działa na terenie Warszawy, oferując diagnostykę z wykorzystaniem urządzenia Gamma Knife® Perfexion™ do mało inwazyjnego leczenia wielu chorób nowotworowych i nienowotworowych mózgu, głowy i szyi.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd suntaxi.pl
  Sun Taxi

  Firma specjalizuje się w realizowaniu przewozu osób na terenie Warszawy. Oferta obejmuje przewóz osób nowoczesnymi taksówkami typu kombi oraz minibus.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd warsawexpo.eu
  WarsawEXPO

  Warsaw EXPO to Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe mające swoją siedzibę na obrzeżach Warszawy. W bliskiej odległości znajduje się jednak lotnisko Chopina i zbieg najistotniejszych dróg krajowych i autostrad. Warsaw EXPO wręcza między innymi 1500 stoisk wystawienniczych.

  Kategoria: Ogłoszenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd elektroprim.waw.pl
  Elektroprim

  Usługi elektryczne. Firma specjalizuje się w domowych instalacjach elektrycznych oraz instalacjach elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej. Elektroprim świadczy usługi na terenie takich dzielnic Warszawy jak Białołęka, Mokotów, Ursynów, Wawer, Wesoła i Wilanów. Pracownicy firmy Elektroprim dojeżdżają również do Piaseczna...

  Kategoria: Elektryka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd newcare.eu
  NewCare

  Firma NewCare z Warszawy jest wyłącznym przedstawicielem kliniki urologicznej w Gronau (Niemcy), która proponuje współczesne metody leczenia raka prostaty, przy użyciu systemu da Vinci. Poza tym zajmuje się również propagowaniem informacji medycznej i udostępnianiem pomocy lekarskiej u innych specjalistów z tej dziedziny, zarówno w...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd warszawskiotwieracz.pl
  Warszawskiotwieracz.pl

  Firma funkcjonuje na terenie Warszawy i zajmuje się awaryjnym otwieraniem zamków w domach i samochodach a także świadczy usługi naprawiania i montowania zamków.

  Kategoria: Usługi rzemieślnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd oslonydookien.pl
  OslonyDoOkien.pl

  Firma dostarcza osłony przeciwsłoneczne, przeprowadza profesjonalny pomiar, oferuje wsparcie architekta oraz montaż oferowanych osłon okiennych. Klienci z Warszawy mogą zaopatrzyć się zarówno w systemy zewnętrzne takie jak markizy tarasowe czy pergole dedykowane na taras i do ogrodu, jak również w osłony wewnętrzne, do których można...

  Kategoria: Okna i drzwi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd hskconsulting.pl
  HSK Consultingswoich

  HSK Consulting Sp. z o.o. z Warszawy świadczy usługi na rynku pracy. Działa od 2002 roku, oferując swoim partnerom szeroki wachlarz nowatorskich rozwiązań z zakresu outsorcingu i zarządzania zespołami sprzedażowymi a ponadto różnorodny program szkoleń dla przedstawicieli handlowych i innej kadry.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd marmar24.pl
  MarMar24.pl

  Firma MarMar działa na terenie Warszawy wykonując specjalistyczne usługi dezynsekcji i deratyzacji. Zajmuje się zwalczaniem pluskiew domowych, szczurów, prusaków i innych szkodników zasiedlających środowiska mieszkalne i użytkowe.

  Kategoria: Usługi DDD


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd klubturysty.pl
  Apartamenty w Warszawie

  Wynajem luksusowych apartamentów hotelowych w centrum Warszawy i na Starym Mieście.

  Kategoria: Apartamenty


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd electra-rowery.pl
  Electra-rowery.pl

  Rowery Electra - strona salonu sprzedaży w Józefowie koło Warszawy. Sprzedaż rowerów miejskich, amsterdamów, cruiserów. W ofercie rowery damskie, męskie i dziecięce, części i akcesoria.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd highrise.pl
  Zarządzanie Nieruchomościami High Rise Stanisław Jaszczuk

  Zarządzanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych jest wykonywane na terenie m. st. Warszawy.

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.9
 • Podgląd warszawa-elektryk.pl
  Elektroinstalacje Marcin Molski

  Profesjonalne usługi elektryczne. Montaż nowych instalacji i modernizacja starych. Serwis urządzeń elektrycznych, pomiary, usuwanie awarii, podłączanie urządzeń, alarmów, telewizji przemysłowej. Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Poza usługami elektrycznymi świadczy usługi remontowo - wykończeniowe.

  Kategoria: Elektryka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd serwiswrm.pl
  wrmKomputer - serwis komputerowy

  Serwis komputerowy świadczy usługi informatyczne na terenie Warszawy i okolic. Zajmuje się utrzymaniem w ruchu parku maszynowego instytucji jak i klientów indywidualnych.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd komornik.net.pl
  Piotr Tyc - komornik sądowy

  Strona informacyjna kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia Piotra Tyc. Zawiera informacje teleadresowe, wzory wniosków egzekucyjnych, obwieszczenia o licytacjach, godziny pracy kancelarii, numer rachunku bankowego komornika, wyszukiwarkę warszawskich ulic z podziałem na właściwość terytorialną...

  Kategoria: Windykacja


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd biuroservis.com
  Biuroserwis - zaopatrzenie biur

  Firma od roku 2001 zaopatruje biura, instytucje oraz osoby prywatne w artykuły biurowe. Działa jako biuroserwis dostarczając artykuły biurowe własnym transportem na terenie Warszawy i okolic oraz jako sklep internetowy realizujący wysyłki poprzez firmy kurierskie. W ofercie ponad 6000 produktów.

  Kategorie: Artykuły biurowe | Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd sawoj.pl
  Sawoj

  Usługi ogrodnicze na terenie Warszawy. Zakładanie i projektowanie ogrodów oraz sprzątanie osiedli i kompleksów mieszkaniowych. W ofercie także odśnieżanie dachów, posesji prywatnych oraz terenów miejskich. Także odmrażanie rynien, dachów i podjazdów za pomocą przewodów grzewczych.

  Kategorie: Architektura zieleni | Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd inżynieriaruchu.pl
  Projektor - inżynieria ruchu

  Firma Projektor-Agata Dziamska wykonuje zlecenia z zakresu inżynierii ruchu, w tym czasowe i stałe projekty organizacji ruchu. Firma przyjmuje oferty z terenu Warszawy oraz województwa mazowieckiego.

  Kategoria: Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd amado-mebel.com
  Amado Mebel - meble na zamówienie

  Firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wysokiej klasy mebli na zamówienie. Kompleksowo wyposaża obiekty publiczne oraz wnętrza mieszkalne. Realizuje nawet najbardziej wyszukane koncepcje architektoniczne. Firma działa na terenie Ciechanowa, Warszawy, Płońska, Mławy, Pułtuska oraz całego Mazowsza.

  Kategoria: Meble


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd drzwistudio.pl
  Drzwi Studio

  Firma Drzwi Studio z Warszawy oferuje duży wybór drzwi, klamek oraz listew przypodłogowych. W ofercie również profesjonalny montaż zamówionych drzwi. Firma oferuje min. zwykłe drzwi drewniane, drzwi antywłamaniowe, przesuwne czy szklane.

  Kategoria: Okna i drzwi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd biuronagodziny.waw.pl
  Porayowy Dworek - wirtualne biuro

  Porayowy Dworek położony jest w jednej z prestiżowych dzielnic Warszawy. Oprócz adresu przedsiębiorca otrzymuje obsługę biurową oraz księgową.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd loft44.waw.pl
  Loft44

  Loft 44 to nowoczesny klub w centrum warszawy, gdzie można zorganizować szkolenia, eventy firmowe, czy imprezy zapoznawcze. Oferta skierowana jest również do osób, które chcą zorganizować profesjonalną imprezę prywatną.

  Kategorie: Organizacja imprez | Clubbing


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd cherrygarden.pl
  Cherry Garden

  Niepubliczny Punkt Przedszkolny Cherry Garden ze Stanisławowa Drugiego niedaleko Warszawy oferuje zajęcia, które zapewniają przedszkolakom wszechstronny rozwój i zdobywanie wielu nowych umiejętności, np. naukę języka angielskiego, warsztaty ceramiczne i plastyczne, zajęcia z logopedą czy psychologiem, gimnastykę ogólnorozwojową. W...

  Kategoria: Przedszkola


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0

Reklama

 • BŁYSK.PL - wyposażenie toalet i łazienek publicznych dla osób niepełnosprawnych.

Powiązane tagi

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Arkadiusz Ziółek - fotografie 03.07.2009 06:44 Świetna strona! Piękne zdjęcia! Dużo linków do stron innych fotografów - kopalnia zdjęć! Polecam !

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor