Usługi


wpisy 8971-9000 z 9558

 • Podgląd domyzdrewnapodlaskie.pl
  Mieczysław Mikołajczuk Domy z bali

  Usługi związane z budową całorocznych domów drewnianych oraz domków letniskowych zgodnie z projektem klienta. Krótkie terminy realizacji zleceń, wysoka jakość usług. Oferta kierowana jest do osób z województwa podlaskiego i województw ościennych.

  Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pogotowie-komputerowe.warszawa.pl
  Pogotowie komputerowe Warszawa

  Usługi: instalowanie systemów operacyjnych, konfiguracja sieci, konfiguracja sprzętu komputerowego, odwirusowywanie, odzyskiwanie danych, instalacja podzespołow komputerowych i inne.

  Kategoria: Serwisy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd kancelariaobligatariuszy.pl
  Kancelariaobligatariuszy.pl

  Kancelaria oferuje pomoc prawną dla obligatoriuszy. Realizowane usługi: kompleksowa analiza spraw, udzielanie porad prawnych, zastępstwo w postępowaniu jak też reprezentowanie w postępowaniach sądowych.

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd polishagri.pl
  PolishAgri

  Firma działa na rynku rolniczym, na którym zapewnia usługi dystrybucji materiałów siewnych i chemii rolniczej, pochodzących od renomowanych producentów krajowych, skandynawskich, niemieckich i holenderskich. Firma zajmuje się również sprzedażą całoroczną zbóż i roślin strączkowych.

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd naturamed.pl
  Natura Med Akademia Zdrowia i Urody

  Podstawowy zakres działalności firmy to kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnej kosmetologii. Natura Med zaprasza wszystkich, którzy potrzebują pozbyć się przeróżnego rodzaju ułomności. Oferuje usuwanie blizn, zamykanie naczynek czy leczenie trądziku.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd psycholog-opole.pl
  Małgorzata Subocz - prywatny gabinet psychologiczny

  Prywatny gabinet psychologiczny świadczy usługi w zakresie terapii indywidualnej dorosłych oraz dzieci i młodzieży, konsultacji psychologicznych, diagnozy psychologicznej.

  Kategoria: Psycholodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd std-przeprowadzki.pl
  Std - przeprowadzki prywatne i firmowe

  Firma świadczy usługi przeprowadzkowe dla osób prywatnych i przedsiębiorstw na terenie Warszawy, kraju i Unii Europejskiej.

  Kategoria: Przeprowadzki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd kancelariabydgoszcz.eu
  Kancelaria Kamil Koźliński

  Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Koźlińskiego oferuje usługi w zakresie windykacji należności, reprezentowania klientów na każdym etapie postępowania nie tylko w sądzie, ale też przed organami administracyjnymi, dochodzenia odszkodowań. Kancelaria zajmuje się prawem cywilnym, administracyjnym, rodzinnym itd.

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd psiecentrum.pl
  Psie Centrum

  PsieCentrum.pl to miejsce, które powstało po to, aby świadczyć kompleksowe usługi dla miłośników zwierząt. PsieCentrum.pl pomaga każdemu właścicielowi psa od podjęcia decyzji o jego nabyciu, poprzez sprawowanie dziennej opieki nad nim po zajęcia rehabilitacyjne i aktywizujące dla psów w wieku podeszłym. Prowadzi terapię zachowań...

  Kategoria: Tresura psów


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd memories.com.pl
  Memories

  Firma Memories zajmuje się profesjonalną pielęgnacją grobów. Swoje usługi proponuje zarówno jednorazowo, jak i w pakietach obejmujących okres od miesiąca do całego roku. Dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz doświadczeniem niezbędnym w naszej pracy.

  Kategoria: Sprzątanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd nakar.pl
  Nakar - instalacje elektryczne

  Firma świadczy usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla klientów indywidualnych i przemysłu.

  Kategoria: Elektryka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd water4you.pl
  Water4you.pl

  Firma dostarcza wysokiej klasy sprzęt filtrujący wodę. Designerskie, bezbutlowe dystrybutory wody nadają się od każdego biura i miejsca pracy. Firma zajmuje się także serwisem dystrybutorów. Oferuje także filtry wody. Na stronie można zakupić części instalacyjne, akcesoria i przyłącza do wody. Oferta obejmue także usługi...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd irkl.pl
  Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego - agencja pracy

  Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego to agencja pracy, która świadczy usługi pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz szkoleń przystosowujących do stanowiska pracy.

  Kategoria: Pośrednictwo pracy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd kontenernagruz24.pl
  Sawo Recykling

  Firma specjalizuje się w wynajmie kontenerów na gruz, odpady budowlane i odpady przemysłowe. Zajmuje się również odbiorem materiałów niebezpiecznych, takich jak azbest czy papa. Oferuje także transport i sprzedaż kruszywa, piasku i ziemi oraz świadczy usługi z zakresu robót ziemnych przy użyciu nowoczesnej koparko-ładowarki.

  Kategorie: Ochrona środowiska | Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wycenydelta.pl
  Delta Wycena Nieruchomości

  Firma posiada doświadczenie z zakresu wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych dla różnych potrzeb i celów. Oprócz operatu szacunkowego wykonuje szereg innych usług związanych z rynkiem nieruchomości. Udziela porad w zakresie sprzedaży, zakupu oraz procesu inwestowania w nieruchomości. Opracowuje informacje i opinie...

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd instalbruk.pl
  InstalBruk

  Firma świadczy usługi brukarskie na terenie Krakowa i okolic. Oferuje usługi kompleksowe, jak i osobne realizowanie poszczególnych etapów prac brukarskich. Solidne wykonanie prac i wysoka jakość użytych materiałów.

  Kategoria: Kostka brukowa


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd rekrutacje.com.pl
  Ilona Lizak - Doradztwo Personalne

  Firma oferuje usługi z zakresu rekrutacji i oceny pracowników. Posiadane doświadczenie w branży doradztwa gwarantuje wysoki standard przeprowadzanych rekrutacji i optymalny dobór pracowników na określone stanowiska.

  Kategoria: Doradztwo personalne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd zygzak.com.pl
  Zygzak

  Pracownia haftu artystycznego oferuje szaty liturgiczne, w tym ornaty rzymskie, gotyckie i semigotyki, kapy, baldachimy, stuły, a także sztandary szkolne, wojskowe, strażackie i inne. Wykonuje w szerokim zakresie usługi hafciarskie.

  Kategorie: Usługi | Pracownie artystyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd przeprowadzki-baze.pl
  BAZE - transport przeprowadzki

  Firma świadczy usługi w zakresie przeprowadzek i transportu.

  Kategoria: Przeprowadzki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd vonart.com.pl
  Vonart

  Przedsiębiorstwo Vonart z Wrocławia oferuje usługi precyzyjnej obróbki metali metodą CNC - m. in. stali nierdzewnej i aluminium. Vonart oferuje również wyposażenie sklepów w metalowe meble i regały.

  Kategoria: Przemysł metalowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd hst2.pl
  Hurtostal 2 - wypalanie blachy

  Firma HurtStal 2 zajmuje się sprzedażą wyrobów stalowych i hutniczych. Oferuje m.in. blachy, ceowniki, rury, kraty, dwuteowniki. Świadczy też usługi takie jak: cięcie plazmą CNC cięcie palnikiem CNC, cięcie ramową piłą taśmową półautomat, cięcie nożycami hydraulicznymi.

  Kategorie: Przemysł metalowy | Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ciemne-szyby.pl
  ciemne-szyby.pl

  Strona zawiera ofertę usługi przyciemniania szyb samochodowych, przepisy prawa regulujące to zagadnienie, przedstawia zestaw folii dostępnych na polskim rynku, opisuje ich zalety oraz wady.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd muryoporoweproducent.pl
  Zdrojewscy - mury oporowe

  FPHU Zdrojewscy świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów betonowych. Produkuje mury oporowe i inne wyroby z betonu wibroprasowanego. W ofercie znajdują się powszechnie stosowane ściany oporowe dla budownictwa drogowego i ogólnego. Firma produkuje mury typu L, L ze stopką i Y.

  Kategoria: Beton


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd transbed.pl
  Transbed

  Firma Transbed specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu robót ziemnych, produkcji oraz sprzedaży szamb żelbetonowych oraz sprzedaży piasku i betonu towarowego. Działalność taką prowadzi już od dwudziestu lat, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdołała szczegółowo poznać potrzeby klientów i przygotować...

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd coloraf.pl
  coloraf.pl

  Usługi fotograficzne, głównie reportaże z uroczystości rodzinnych, plenerowe sesje Państwa młodych.

  Kategoria: Usługi fotograficzne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.7
 • Podgląd demar.ovh.org
  Demar - hurtownia stali i materiałów budowlanych

  Firma działa na rynku od 1991 roku. Prowadzi sprzedaż wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych. Świadczy także usługi cięcia stali oraz transportu materiałów.

  Kategorie: Sklepy i Hurtownie | Materiały budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd fotodruk.pl
  FotoDruk.pl - wydruki fotograficzne

  Usługi w zakresie profesjonalnego druku fotograficznego w technologii pigmentowej. Wydruki są bezpieczne dla zdrowia i można je stosować w pomieszczeniach mieszkalnych. W ofercie sklepu obrazy na płótnie, fototapety, wydruki fotograficzne.

  Kategorie: Druk i poligrafia | Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd causamvincere.pl
  Causam Vincere

  Firma świadczy usługi bezpośrednio związane z kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. Cechują ją profesjonalne doradztwo i rzetelne wywiązywanie się z powierzanych zadań i obowiązków. Wysokie standardy oparte na wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach.

  Kategoria: Biura rachunkowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ekoelprom.pl
  EKO Elprom - Biuro projektowe instalacji elektrycznych

  Firma świadczy usługi w zakresie projektowania instalacji elektrycznych. W projektowanych obiektach stosuje nowoczesne rozwiązania techniczne.

  Kategoria: Elektryka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd grawerowanie-piaseczno.pl
  Margraw

  Firma grawersko-reklamowa. Usługi cięcia, gięcia, frezowania oraz grawerowania. Firma wykonuje też szyldy, bannery, tablice posesyjne, informacyjne, znamionowe, okolicznościowe oraz inne tablice reklamowe.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor