Terapie naturalne


wpisy 1-10 z 10

 • Podgląd zdrowie-brodnica.pl
  Ewa Kamińska - gabinet bioterapeutyczny

  Na stronie można zapoznać się z możliwościami jakie dają terapie naturalne: zabiegi bioterapeutyczne, chiropraktyczne, masaż, świecowanie uszu oraz bańki lekarskie. Artykuły dotyczą zdrowia, szczególnie profilaktyki, suplementacji, zdrowego kręgosłupa, wpływu przewlekłego stresu na człowieka oraz statusu prawnego...

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.7 Komentarzy: 4
 • Podgląd terapienaturalne.info.pl
  Terapie Naturalne

  Medycyna naturalna według tradycyjnej medycyny chińskiej. Terapia manualna kręgosłupa, masaż tajski, terapia Jin Shin Do.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd purana.org
  Purana

  Ksiegarnia internetowa wydawnictwa Purana, które wydaje książki z zakresu ezoteryki i prapsychologii, metod naturalnego leczenia i filozofii Wschodu.

  Kategoria: Księgarnie internetowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd liwinska.com
  Magdalena Liwińska- terapie naturalne

  Strona dyplomowanej bioenergoterapeutki i naturoterapeutki, absolwentki SEE we Wrocławiu, członka Akademii Terapii Naturalnych. Pomoc w wielu uciążliwych chorobach, przy równoczesnym zastosowaniu kilku metod terapeutycznych.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.7
 • Podgląd pera-terapie.pl
  Pera

  Oczyszczanie organizmu z patogenów, żywienie według medycyny chińskiej. W ofercie: Kuchnia 5 przemian, Terapia żywieniem TMC, kosmetyki naturalne oraz leki naturalne, metoda doktora volla, BRT - Bioresonance Therapy, informoterapia, AM Scan.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd parapsychologia.org
  Instytut Psychologii Stosowanej

  Informacje o instytucie i kierunkach kształcenia - psychotronika (parapsychologia), biotronika (terapie naturalne), psychoterapia. Oddziały: Warszawa, Poznań, Kraków.

  Kategoria: Szkoły


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd bezpiecznakosmetyka.pl
  Bezpieczna Kosmetyka

  Salon kosmetyczny Bezpieczna Kosmetyka z Warszawy Śródmieścia prezentuje pełną gamę różnorodnych zabiegów kosmetycznych dla pań i panów. Zabiegi na twarz i ciało, medycyny estetycznej i terapie naturalne.

  Kategoria: Zabiegi kosmetyczne


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd medicalsensus.pl
  MedicalSensus Sanatorium Polanica

  MedicalSensus to uzdrowisko położone w malowniczej Polanicy Zdrój. Poprzez holistyczne podejście do człowieka pomaga w osiągnięciu równowagi zdrowotnej organizmu. Naturalne terapie oparte na tradycji balneoterapii, dietoterapii i ziołolecznictwa oraz specjalistycznych programach i zabiegach terapeutycznych.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd vitalmed.org.pl
  Vitalmed

  Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji Narządów Vitalmed specjalizuje się w pracy z niekonwencjonalnymi technikami z zakresu fizjoterapii. Odnowa biologiczna i odmładzanie organizmu. Lek. Med Vitaliy Ukhov proponuje naturalne terapie w leczeniu wielu dolegliwości. Zajmuje się między innymi leczeniem wad postawy i chorób kręgosłupa.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd goldentherapyspa.pl
  Golden Therapy Spa

  Golden Therapy Spa to SPA w hotelu Jaworowy Dwór.W ofercie zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, które wykonywane są na bazie kosmetyków eco spa, zawierających jedynie naturalne wyciągi i substancje odżywcze i pielęgnacyjne. W ofercie również rozluźniające terapie dźwiękiem, aromatyczne kąpiele i orientalne masaże. Ośrodek...

  Kategoria: Zabiegi kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.8

Reklama

 • CTR Partner - centrum zabezpieczeń - kamery przemysłowe, rejestratory, kamery IP, zestawy CCTV
 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor