Szklarnie


wpisy 1-18 z 18

 • Podgląd e-szklarnie.com.pl
  E-szklarnie

  Sklep internetowy który proponuje rozmaitego rodzaju szklarnie. W ofercie sklepu między innymi szklarnie przydomowe, szklarnie ogrodowe.

  Kategoria: Sklepy Internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ogrodinfo.pl
  Ogrodinfo - portal ogrodniczy

  Portal dla producentów z branży ogrodniczej - sadowników, warzywników, kwiaciarzy, szkółkarzy. Nowości i porady, relacje z targów i konferencji, kalendarz imprez branżowych.

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 2.5
 • Podgląd venlo.pl
  Venlo - holenderskie szklarnie

  Firma specjalizuj się w realizacji pod klucz używanych holenderskich szklarni typu Venlo. Projektuje i realizuje kompletne obiekty szklarniowe. Montuje również wyposażenie szklarni i prowadzi ich serwis.

  Kategorie: Rolnictwo i Hodowla | Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd metazet.com.pl
  Metazet - wyposażenie szklarni i tuneli foliowych

  Firma Metazet oferuje sprawdzone rozwiązania w dziedzinie wyposażenia szklarni oraz tuneli foliowych - podstawki, podpory, haki, zawiesia, konsole, wózki do zbioru i pielęgnacji oraz elementy CO. W skład oferty wchodzą również rynny uprawowe oraz łańcuchowe systemy transportu wewnętrznego.

  Kategorie: Rolnictwo i Hodowla | Artykuły dla firm


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ceres.pl
  Ceres International Sp. z o.o.

  Firma oferuje specjalistyczne podłoża ogrodnicze i szkółkarskie na bazie włókna kokosowego. W ofercie również kurtyny termoizolacyjno-cieniujące firmy Bonar dla szklarni i tuneli foliowych, folie uprawowe, tkaniny polipropylenowe i maty podsiąkowe. Maty do mechanicznej uprawy pieczarek, jak i specjalistyczne maszyny szkółkarskie oraz...

  Kategoria: Artykuły do ogrodu


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd lchortigroup.pl
  LC Hortigroup

  Siedziba firmy LC Hortigroup znajduje się w Poznaniu. Firma specjalizuje się w nowoczesnych systemach zasłon termoizolacyjnych. W ofercie posiada między innymi rolety termoizolacyjne, asymilacyjne, cieniujące, zaciemniające, boczne rolowane i zewnętrzne w nowoczesnych systemach zębatkowych, linkowych czy też rolowanych. Zaopatruje między...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd halenamiotowe24.pl
  DAS Company Sp. z o.o.

  Firma oferuje szeroki asortyment namiotów różnego typu i w rozmaitych rozmiarach. Konstrukcje wykonywane z wysokiej jakości materiałów zapewniają zarówno wytrzymałość, stabilność jak i estetykę namiotu. W ofercie dostępne są także szklarnie, które znakomicie chronią wszelkiego rodzaju uprawy.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd vitrologika.pl
  Vitrologika

  Szklarnie Vitro - hobbystyczne i profesjonalne. Szklarnie ogrodowe, przydomowe z wyposażeniem.

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.gamm.pl
  Gamm.pl

  W ofercie sklepu internetowego Gamm.pl znajdują się nie tylko narzędzia ogrodowe, ale też meble ogrodowe, szklarnie, cieplarnie, namioty ogrodowe, pawilony i inne wyposażenie do ogrodu. Produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów.

  Kategoria: Artykuły do ogrodu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd fccholland.com
  Flowers Consulting Crop - wyposażenie szklarni

  Firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem szklarni, od projektu, poprzez budowę, wyposażenie i jej późniejszy serwis. Specjalizuje się w budowie szklarni holenderskich. Obszar działania - cały świat.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd foliak.pl
  Foliak.pl - tunele foliowe

  Firma oferuje sztywne konstrukcje foliowych tuneli o dużej trwałości. Konstrukcja tuneli foliowych wykonanych z rurek PCV pozwala na ich samodzielny montaż oraz na łatwe przenoszenie już zmontowanej konstrukcji tunelu bez konieczności jego demontażu, dzięki niewielkiej wadze.

  Kategoria: Artykuły do ogrodu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd krosagro.com
  Krosagro - tunele foliowe

  Krosagro to polska marka producenta profesjonalnych tuneli foliowych, szklarni oraz namiotów garażowych i magazynowych. Oferta skierowana jest zarówno do drobnych sadowników, jak i do dużych przedsiębiorstw rolniczych. Konstrukcje Krosagro są uniwersalne i przystosowane do zróżnicowanych warunków pogodowych. Tunele wykonane są z...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ogrodosfera.pl
  Ogrodosfera

  Sklep internetowy z szeroką ofertą produktów przydatnych w urządzaniu ogrodu: meble, akcesoria, dekoracje ogrodowe, elementy architektury ogrodowej.

  Kategorie: Artykuły dla domu | Artykuły do ogrodu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd pphukazimierczak.pl
  Kazimierczak - kurtyny termoizolacyno-cieniujące

  Firma oferuje kurtyny termoizolacyno-cieniujące dla szklarni ułatwiające sposób upraw i ochrony roślin szklarniowych.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd podoslonami.pl
  Pod Osłonami - uprawa roślin pod osłonami

  Portal o tematyce nawiązującej do ogrodnictwa, a w szczególności do uprawy pod osłonami warzyw (papryka, pomidory ogórki i inne) oraz roślin ozdobnych. W serwisie znajdują się m.in. nowości branżowe, porady dotyczące uprawy i nawożenia, relacje z targów ogrodniczych i wiele cennych informacji branżowych.

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd scalaplastics.pl
  Scala Plastics

  Dachy, płyty z tworzyw sztucznych, zadaszenia tarasów, odwodnienia i drenaż oraz produkty do ogrodu takie jak mini szklarnie, szklarnie czy obrzeża trawnikowe to tylko część oferty produktowej firmy Scala Plastics Poland Sp. z o. o. w Kostrzynie Wielkopolskim. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów rynnowych z PVC oraz uznanym...

  Kategoria: Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd artbud.com.pl
  P.W. Art-Bud Jan Lachowski

  Art-Bud to firma działająca w branży ogrodniczej. Od przeszło 20 lat zajmuje się sprzedażą wyposażenia przeznaczonego do terenów zielonych, w tym parków, ogrodów, na place zabaw. Oferta obejmuje m.in. oświetlenie, altany, wiaty, szklarnie, meble, ogrodzenia, także narzędzia i elementy małej architektury.

  Kategoria: Sklepy ogrodnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd radius.webd.pl
  Radius - usługi ogrodnicze Mława

  Firma zajmuje się projektowaniem oraz realizacją terenów zieleni prywatnej, publicznej, firm i instytucji, układaniem nawierzchni z bruku kamiennego, betonowego i drewnianego, montażem automatycznych systemów nawadniających ogrody, sady, pola i szklarnie.

  Kategoria: Architektura zieleni


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • CTR Partner - centrum zabezpieczeń - kamery przemysłowe, rejestratory, kamery IP, zestawy CCTV
 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor