Sadzenie drzew


wpisy 1-9 z 9

 • Podgląd postronienatury.pl
  Po stronie natury

  Program promujący postawę proekologiczną prowadzony przez Żywiec Zdrój. W jego ramach na terenie Beskidu żywieckiego sadzone są drzewa iglaste, uzupełniające tamtejsze lasy, a także prowadzi się akcje edukacyjne dla dzieci, które mają zwiększyć ich świadomość środowiskową w skuteczny sposób i na zawsze.

  Kategoria: Informacje


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd garden.torun.pl
  Garden - sadzenie drzew

  Zakład Usług Agrotechnicznych Garden oferuje szeroki zakres usług ogrodniczych: planowanie, zakładanie i utrzymywanie ogrodów, zieleńców na osiedlach oraz w parkach miejskich, sadzenie drzew i krzewów, renowacja terenów zieleni oraz wszelkie prace ziemne, zimowe odśnieżanie ulic oraz chodników, projektowanie i zakładanie systemów...

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd uslugiogrodniczezabin.pl
  Usługi Ogrodnicze Jacek Grzelak

  Usługi Ogrodnicze Jacek Grzelak specjalizuje się w planowaniu oraz zakładaniu ogrodów, ogrodów japońskich, balkonów, tarasów, skalniaków i oczek wodnych. Dodatkowo oferuje: zakładanie systemu nawadniania ogrodów, budowę szlaków komunikacyjnych, sadzenie drzew i innych roślin, zakładanie i pielęgnację trawników, formowanie roślin,...

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd agroserwis.pro
  Agroserwis

  Bieżąca oferta firmy Agroserwis Paweł Lis to kompleksowa pielęgnacja zieleni miejskiej i przydomowej. Firma posiada specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie, niezbędne do wykonywania najbardziej skomplikowanych zleceń. Oferta obejmuje takie prace jak: sadzenie drzew i krzewów, cięcie gałęzi oraz żywopłotów, wycinkę i karczowanie...

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd nowazielen.com.pl
  Nowa

  Strona informacyjna, przedstawiająca zakres usług oferowanych przez firmę: zagospodarowanie i utrzymanie terenów zielonych, sprzątanie biur i obiektów przemysłowych, odśnieżanie dróg wokół obiektów, odśnieżanie dachów.

  Kategorie: Sprzątanie | Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ogrody.mirato.pl
  Mirato - projektowanie i wykonywanie ogrodów

  Mirato oferuje projektowanie i wykonawstwo ogrodów na terenie Szczecina. Każdy ogród wymaga fachowej pielęgnacji. Dlatego w okresie od wiosny do jesieni proponuje obsługę ogrodu w zakresie: projektowanie i wykonawstwo ogrodów, zakładanie trawników i ich pielęgnacja, koszenie, wertykulacja i areacja trawników.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd zakladamyogrody.pl
  Knop

  Firma Knop zajmuje się aranżacją, pielęgnacją oraz serwisem ogrodów i publicznych terenów zieleni. Oferuje sadzenie roślin i drzew, renowację trawników, ochronę przed szkodnikami oraz dba o odpowiednie zabezpieczenie terenu w wodę dzięki zastosowaniu systemów nawadniania.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd rysigrzes.pl
  Ryś i Grześ

  Firma Ryś i Grześ na rynku działa od 2007 roku i oferuje szeroki wachlarz prac ogrodniczych: projektowanie i zakładanie ogrodów, zakładanie trawników, sadzenie drzew i lub roślin, budowa oczek wodnych. Zajmuje się także układaniem kostki brukowej, grabieniem liści, przycinaniem żywopłotów, myciem elewacji, dachów i rynien.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lawendowyogrod.waw.pl
  Lawendowy Ogród

  Firma Lawendowy Ogród od 1995 roku wykonuje usługi ogrodnicze. Oferuje projekt ogrodu, prace ziemne, sadzenie drzew i krzewów, układnie nawierzchni ogrodowych, założenie trawnika oraz budowę elementów małej architektury, w tym: oczka wodne, kaskady, skalniaki, rabaty, donice, pergole i trejaże.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor