Relacje z podróży


wpisy 31-41 z 41

 • Podgląd mojeopinie.pl
  Mojeopinie.pl - Publicystyka z Kraju i ze Świata

  Strona poświęcona zagadnieniom związanym z polityką, gospodarką, kulturą, historią, światem mediów. Strona zawiera komentarze, recenzje, opinie, felietony do wydarzeń z kraju i ze świata. Relacje z podróży, opracowania z historii, teksty o ekologii i ochronie środowiska.

  Kategoria: Społeczeństwo


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd https://zbierajsie.pl
  Zbieraj się

  Strona dla aktywnych rodziców z solidną porcją inspiracji do działania. Relacje z podróży zarówno po Polsce (głównie po Dolnym Śląsku) jak i po świecie (z dużą dawką informacji o USA). Opinie o hotelach i atrakcjach turystycznych. Zbierajsię udowadnia, że dziecko to nie przeszkoda, bo nawet będąc rodzicem można realizować swoje...

  Kategoria: Blogi


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd fototurystka.com
  Podróże różne

  Strona o pasji podróżowania zarówno w formie zorganizowanej z biurami podroży ( wakacje) jak i samodzielnej. Kolekcja zdjęć w galerii. Przydatne informacje z odwiedzanych miejsc takich jak Kambodża, Meksyk, czy Grecja, a także prywatne relacje i przeżycia z podróży.

  Kategoria: Turystyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd autostopek.pl
  Autostopek

  Serwis dla ludzi podróżujących autostopem - porady, relacje z podróży, forum. Autostop - cudowny sposób na poznawanie świata, ludzi, zdobywanie doświadczenia życiowego. Uczy samodzielności, daje poczucie wolności.

  Kategoria: Turystyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd agatagolaszewska.pl
  Agata Gołaszewska - Moje podróże

  Blog tancerki, podróżniczki, pasjonatki rozwoju. Na stronie umieszczone są relacje z podróży do Wenezueli.

  Kategorie: Blogi | Turystyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd plecakowcy.pl
  Plecakowcy

  Strona dla ludzi lubiących czynny wypoczynek, samodzielnie wędrujących po świecie, nie korzystających z biur podróży. Relacje z samodzielnie zaprojektowanych wyjazdów, zdjęcia z podróży.

  Kategoria: Turystyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd blurppp.com
  Nasze podróże

  Relacje z wyjazdów, zdjęcia z podróży, głównie Afryki północnej. foto porady. Blog z zapiskami i refleksjami na temat codzienności i świata za oknem.

  Kategoria: Turystyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://fshoq.com
  Fshoq

  Relacje z podróży po świecie, darmowe kursy fotograficzne oraz informacje o zdrowym trybie życia. Fshoq! to wirtualna podróż przez Europę oraz dzikie pola Azji, to nauka podstaw fotografii oraz obsługi takich programów graficznych jak Lightroom oraz Photoshop. Na blogu można także dowiedzieć się, jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia...

  Kategoria: Blogi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd latinotour.pl
  Latino Tour

  Strona poświęcona podróżom do krajów Ameryki Łacińskiej: felietony, zdjęcia, ciekawostki, relacje z podróży, przydatne informacje o krajach Ameryki Południowej i Środkowej.

  Kategoria: Turystyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kieruski.pl
  Kieruski.pl

  Strona internetowa jest poświęcona podróżom oraz relacjom z życia rodzinnego. Na stronie można znaleźć relacje z podróży do ciekawych miejsc w Azji, jak też ciekawe porady oraz życiowe doświadczenia dotyczące wspólnych podróży rodzinnych, w tym z malutkim dzieckiem.

  Kategoria: Blogi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd hellyes.pl
  Hellyes - blog lifestylowy

  Hellyes to blog pełen pomysłów i inspiracji związanych z aktualnymi trendami, modą, fotografią, dietą oraz aranżacją wnętrz. Autorka pisze o tym co jej się podoba i co lubi. Znaleźć tu można relacje z podróży, rady przydatne podczas urządzania mieszkania oraz sporo informacji związanych ze zdrowym odżywianiem.

  Kategorie: Kobiety | Blogi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Chwilowo wszystkie miejsca reklamowe są wolne

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Tripy.pl 05.01.2009 18:46 Bardzo przyjazny i wartościowy portal. Można tylko pogratulować projektu! Blog, komentarze, opisy ciekawych miejsc i piękne zdjęcia są tego...

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor