Prostata


wpisy 1-17 z 17

 • Podgląd e-prostata.com
  E-prostata

  Prostata bywa problemem wielu panów po pięćdziesiątym roku życia. Często nie zdają sobie oni sprawy z tego, że choroby prostaty są niebezpieczne i mogą prowadzić do poważnych powikłań. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące prostaty.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd i-prostata.pl
  i-Prostata

  Prostata to coraz częstsza przyczyna ciężkich powikłań u mężczyzn w wieku dojrzałym. Ze strojny można dowiedzieć się jaką profilaktykę stosować w przypadku problemów z gruczołem krokowym, jak leczyć prostatę i jakie są objawy chorób prostaty.

  Kategoria: Zdrowie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd prostata.net.pl
  Prostata.net.pl

  Strona poświęcona tematyce prostaty. Zawiera kilkanaście artykułów na temat chorób prostaty, ich leczenia oraz profilaktyki.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd cdtl.pl
  CDTL

  Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. W ofercie instytutu m.in. laseroterapia, depilacja laserowa, lasery, termografia, dermatologia, chirurgia plastyczna oraz rehabilitacja. Laboratorium CDTL wykorzystuje lasery leczące choroby takie jak nowotwory, blizny, prostata czy stwardnienie rozsiane.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd merikon.pl
  Merikon

  Sklep z pomocami dydaktycznymi. W ofercie: mikroskopy, mapy, plansze, fantomy, foliogramy, odczynniki chemiczne, tablice, przybory tablicowe, gabloty, sprzęt laboratoryjny oraz inne artykuły związane z dydaktyką.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 2.5
 • Podgląd prostataonline.pl
  ProstataOnline.pl

  Problemy z prostatą to jedna z najczęstszych dolegliwości zdrowotnych mężczyzn po 40. roku życia. Strona stanowi kompendium wiedzy na temat tego narządu oraz chorób związanych z prostatą.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd onko-med.pl
  Onko-Med - poradnia onkologiczna w Olsztynie

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej został utworzony przez dr Agnieszkę Jagiełło- Gruszfeld w 2008roku.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zdrowymbyc.pl
  Zdrowym być - alternatywne metody

  Zdrowym być - profilaktyka, porady. Alternatywne metody. Sprzedaż preparatów. Gotowe recepty od Alergii, bóle głowy, bezsenność, cukrzyca, depresja, menopauza, nowotwory po stres, wrzody, zaparcia i żylaki. Fitoterapia, konsultacje. Profilaktyka zdrowia.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd botanic.pl
  Indiana Botanic Gardens

  Indiana Botanic Gardens, Inc. założona została w 1910 r. w Stanach Zjednoczonych przez wybitnego prekursora ziołolecznictwa w USA Josepha E. Meyera. Zaliczana jest do wiodących producentów ziołowych suplementów diety na świecie. Jest członkiem wielu znanych organizacji jak American Botanical Council, National Nutrition Foods Association,...

  Kategoria: Sklepy Internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bioptron.hg.pl
  Bioptron

  Strona zawiera opis produktów szwajcarskiej firmy Bioptron i wykorzystania ich w celu leczenia i poprawy naszego zdrowia. Możliwość zamówienia produktów.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.5 Komentarzy: 1
 • Podgląd lekarzurologpoznan.pl
  Urolog Michał Hrab

  Dr n. med. Michał Hrab prowadzi gabinet urologiczny w Poznaniu. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego, takich jak schorzenia nerek, pęcherza moczowego, prostaty, kamica nerkowa, nowotwory nerek, rak prącia oraz jąder, zaburzenia erekcji, nietrzymanie moczu oraz innych. W gabinecie przeprowadzane są badania...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd zielarnia.abc24.pl
  Zielarnia O. Klimuszko

  Zielarnia O. Klimuszko to nowoczesny sklep oferujący zioła, kuracje odchudzające, zdrową dietę oraz produkty pomagające w pospolitych problemach tj. prostata, impotencja czy łuszczyca.

  Kategorie: Sklepy Internetowe | Medycyna naturalna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd badamyprostate.pl
  BadamyProstate.pl

  Informacje i ciekawostki medyczne dla pacjentów chorych na choroby prostaty.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd impotencja.edu.pl
  Impotencja

  Profesjonalny poradnik dla mężczyzn o ich wstydliwym, i niestety coraz bardziej popularnym schorzeniu - impotencji. Pierwsze objawy oraz sposoby walki z impotencją.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd newcare.eu
  NewCare

  Firma NewCare z Warszawy jest wyłącznym przedstawicielem kliniki urologicznej w Gronau (Niemcy), która proponuje współczesne metody leczenia raka prostaty, przy użyciu systemu da Vinci. Poza tym zajmuje się również propagowaniem informacji medycznej i udostępnianiem pomocy lekarskiej u innych specjalistów z tej dziedziny, zarówno w...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd operacje-urologiczne.pl
  dr n. med. Adam Kwinta - operacje i zabiegi urologiczne

  Laserowe i konwencjonalne zabiegi urologiczne w Krakowie - specjalista urolog dr n. med. Adam Kwinta

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd urolog.org.pl
  dr med. Tomasz Drewniak - urolog

  Gabinet urologiczny. Specjalista urolog (FEBU) z wieloletnią praktyką dr med. Tomasz Drewniak oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo - płciowego oraz profesjonalne konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki USG układu moczowo - płciowego (USG: nereki, pęcherz moczowy, prostata, jądra).

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0 Komentarzy: 3

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Impotencja 11.12.2011 19:36 Całkiem dobrze napisana strona, szkoda tylko troszkę, że nie można zadać pytania poprzez serwis, a ktoś by na nie odpowiedział, w sensie...
 • wpis anonimowy Bioptron 02.10.2009 08:13 Kochani chciałam sie podzielic z Wami na temat lampy.Cud.... stwierdziłam sama na swojej skórze naprawdę to działa i to po kilku...

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor