Projekty przyłączy


wpisy 1-8 z 8

 • Podgląd walmit.pl
  Walmit

  Firma Walmit oferuje typowe projekty domów jednorodzinnych oraz wykonuje adaptacje projektów, dokumentację do pozwolenia na budowę, projekty branżowe, projekty przyłączy, projekty zagospodarowania terenu, świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, osuszanie budynków.

  Kategorie: Projekty domów | Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd mat-kan.pl
  Mat-Kan

  Firma Mat-Kan zajmuje się głównie wykonywaniem przyłączy wodnych oraz kanalizacyjnych. Oferuje także wykonawstwo wszelkiego rodzaju instalacji wodociągowych i kanalizacji łącznie z projektami.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd waterworks.pl
  WaterWorks

  Waterworks to firma projektowo-wykonawcza, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo świadczy wszechstronne usługi z branży sanitarnej. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Wykwalifikowani pracownicy zajmują się m.in.: realizowaniem projektów budowlanych, specyfikacji technicznych w...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd projektujemydomy.pl
  ProjektujemyDomy.pl

  Biuro projektów domów poleca gotowe projekty domów, wykonuje adaptacje projektów domów, projekty przyłączy, załatwia formalności, kosztorysy, nadzory inwestorskie, aranżacje wnętrz, certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne. Specjalność: budownictwo energooszczędne. Sprzedaż: przydomowe oczyszczalnie.

  Kategoria: Projekty domów


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd anwerprojekt.pl
  AnwerProjekt - usługi projektowe

  Biuro projektowe wykonuje: projekty budynków mieszkalnych, gospodarczych, usługowych, instalacji wod-kan, c.w.u., c.o., wentylacji, gazu ziemnego i płynnego, przyłączy wod-kan oraz świadectwa energetyczne.

  Kategorie: Architektura | Świadectwa energetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd nexus-projektowanie.pl
  nexus - projektowanie instalacji sanitarnych

  Firma nexus już od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem przyłączy, instalacji i sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Zajmuje się również nadzorami i odbiorami inwestycji w branży sanitarnej.

  Kategorie: Klimatyzacja, wentylacja | Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd geoprestige.pl
  Geoprestige

  Geoprestige świadczy usługi z zakresu geodezji. W ofercie znajdują się projekty przyłączy, gotowe projekty domów i budynków. Firma jest również pośrednikiem nieruchomości. W ofercie posiada wiele nieruchomości, które znajdują się głównie na terenie powiatu mogileńskiego.

  Kategoria: Usługi geodezyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd energoekoinstal.pl
  Energo Eko Instal

  Firma Energo-Eko-Instal wykonuje kotłownie, stacje wymienników, hydroforownie, przepompownie, układy solarne. Realizuje uzbrojenie terenu w postaci sieci i przyłączy cieplnych, wodociągów, kanalizacji sanitarnych i deszczowych. Wykonuje również projekty budowlane w wyżej wymienionym zakresie.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor