Projektowanie ogrzewania


wpisy 1-18 z 18

 • Podgląd nexus-projektowanie.pl
  nexus - projektowanie instalacji sanitarnych

  Firma nexus już od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem przyłączy, instalacji i sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Zajmuje się również nadzorami i odbiorami inwestycji w branży sanitarnej.

  Kategorie: Klimatyzacja, wentylacja | Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd eran.com.pl
  Eran - projektowanie instalacji sanitarnych

  Firma projektowa z 20-letnim doświadczeniem wykonawczym świadczy usługi w zakresie projektowania instalacji sanitarnych. Wykonuje projekty instalacji gazowej, centralnego ogrzewania, wentylacji, HVAC, wod-kan oraz projekty elektryczne i architektoniczne.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd dasc.com.pl
  DASC Invest Group

  Projektowanie instalacji sanitarnych ze szczególnym naciskiem na energooszczędne systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne, w tym pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewanie nadmuchowe, podłogowe, wszelkiego rodzaju klimatyzacje. Certyfikaty energetyczne oraz kosztorysy branżowe.

  Kategorie: Projekty domów | Klimatyzacja, wentylacja


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wesolowski.org.pl
  Wesołowski sp. z o.o.

  Wesołowski sp. z o.o. to profesjonalna firma, której specjalność stanowi projektowanie, montowanie i serwisowanie instalacji typu HVAC - CO, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, sanitarnych. Firma zatrudnia wykwalifikowanych fachowców i korzysta z nowoczesnych technologii, dostosowując ofertę do potrzeb klientów.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd nomogram.pl
  Nomogram - systemy ogrzewania domu

  Nowoczesne i ekonomiczne systemy grzewcze. Systemy, które umożliwią tanie ogrzewanie domu, oszczędzanie ciepła, odzysk energii.

  Kategoria: Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd systemy-grzewcze.eu
  Systemy grzewcze

  Firma Systemy grzewcze oferuje kompleksowe usługi instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania. Działalność obejmuje m.in.: projektowanie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, solarnych i gazowych, dostawę urządzeń i podzespołów, montaż kotłowni gazowych, na paliwa stałe, montaż...

  Kategorie: Ogrzewanie | Kominki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd energosystem.biz
  Energosystem Sp.j.

  Firma działa w branży instalatorskiej od 20 lat. To dwie dekady ważnych doświadczeń w zakresie budowania i projektowania kotłowni olejowych, wykonywania sieci ciepłowniczych w technologi rur preizolowanych oraz układania instalacji sanitarnych. Realizuje projekty w na terenie całego kraju. Możliwość zakupu grzejników, kotłów oraz...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd novaservice.com.pl
  Nova Service Sp. z o.o.

  Projektowanie, montaż i serwis systemów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania.

  Kategorie: Klimatyzacja, wentylacja | Ogrzewanie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd elmarr.rzeszow.pl
  Elmarr - instalacje sanitarne

  Przedsiębiorstwo projektowo-inżynieryjne Elmarr jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży instalacyjnej działającą na terenie województwa podkarpackiego. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania oraz wykonawstwa instalacji sanitarnych. Dzięki doświadczonej kadrze jest w stanie zmierzyć się z różnorakimi...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd centrumco.home.pl
  Centrum Hydrauliczne - hurt detal usługi

  Projektowanie i wykonawstwo instalacji gazowych, hydraulicznych i centralnego ogrzewania. W ofercie: piece gazowe, grzejniki, wodomierze, rury i kształtki. Renomowani producenci: Junkers, Vaillant, Beretta, Purmo, Beretta, Biawar, Kermi, Danfoss.

  Kategorie: Ogrzewanie | Usługi budowlane


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd trout.pl
  Trout

  Obróbka grafiki z przygotowaniem do druku. Projekty prezentacji multimedialnych. Strony internetowe - tworzenie, pozycjonowanie, reklama. Przerysowywanie rysunków do formatu CAD. Napisy okolicznościowe na zdjęciach. Biuro projektów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania nadmuchowego.

  Kategoria: Marketing i Reklama


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd centralneogrzewanieslaskie.pl
  Motyl Marek - kotły gazowe

  Firma Marka Motyla usługi prowadzi na terenie całego województwa śląskiego. Poleca: projektowanie, wycenę oraz montaż instalacji grzewczych oraz elektrycznych. Zakłada kompletne instalacje gazowe oraz olejowe, a także olejowo-gazowe i pojedyncze urządzenia, w tym piece albo kotły. Wykorzystuje specjalistyczny sprzęt oraz urządzenia...

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd optimal-system.pl
  Optimal System

  Firma Optimal System specjalizuje się w budowie energooszczędnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w technologii szkieletu drewnianego. Zapewnia nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylowania i klimatyzowania pomieszczeń.

  Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd projektybudowlanekutno.pl
  Protech - biuro projektowe

  Protech to biuro architektoniczne z siedzibą w Kutnie oferujące indywidualne podejście, profesjonalne wykonanie projektów, spełniających życzenia nawet najbardziej wymagających klientów oraz terminową realizację zleceń. Zespół tworzą eksperci legitymujący się wszelkimi potrzebnymi uprawnieniami do świadczenia usług w zakresie...

  Kategoria: Architektura


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd intelplast.pl
  Intelplast

  Firma Intelplast zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji: grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych, chłodniczych, przemysłowych. Montuje ogrzewania podłogowe i instalacje, które są oparte na pompach ciepła.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd itech.net.pl
  Itech - instalacje sanitarne

  Firma zajmuje się projektowaniem instalacji sanitarnych różnego typu: kotłowniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, centralnego ogrzewania, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz węzłów cieplnych.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd heatszczecin.pl
  Heat - ogrzewanie klimatyzacja wentylacja

  Projektowanie, montaż i serwis instalacji ogrzewania nadmuchowego, klimatyzacji lub wentylacji zarówno w domkach jednorodzinnych, lokalach użytkowych jak i w halach produkcyjno-przemysłowych. Przedstawicielstwo firm: Fuji oraz Electric.

  Kategoria: Klimatyzacja, wentylacja


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd instal-sanit.pl
  Instal-Sanit PHU Sławomir Kuś

  Projektowanie i montaż instalacji: sanitarnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wodno-kanalizacyjnych. Firma działa od 1996 roku.

  Kategoria: Renowacje i remonty


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor