Parowniki


wpisy 1-4 z 4

 • Podgląd iglotech.pl
  Iglotech-Kraków - chłodnictwo klimatyzacja

  Firma zajmuje się sprzedażą urządzeń, narzędzi i komponentów do chłodnictwa i klimatyzacji. Zapewnia również fachowy montaż i serwis.

  Kategoria: Klimatyzacja, wentylacja


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd gasconcept.com
  Gasconcept Kurpińscy s.c.

  Gasconcept to firma powstała w Płońsku w 2014 roku, jednak jej początki datowane są na lata 90-te. Jej specjalnością jest dostarczanie sprzętu do gazu ziemnego i płynnego. Oferuje ona również usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz regeneracji urządzeń. Gasconcept stawia na rozwój ekologicznego przemysłu...

  Kategoria: Automatyka przemysłowa


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd avicold.com.pl
  Avicold - chłodnictwo i klimatyzacja

  Bezpośredni importer i dystrybutor automatyki chłodniczej, klimatyzacyjnej i grzewczej. W swojej ofercie posiada: klimatyzatory, chłodnice, agregaty, regulatory, sterowniki oraz akcesoria chłodnicze. Zapewnia fachową obsługę, doradztwo techniczne, w tym dobór urządzeń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Kategoria: Klimatyzacja, wentylacja


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd kidepolska.pl
  kidepolska.pl

  Oddział Kide Polska hiszpańskiej firmy Kide zapewnia obsługę w ramach realizacji instalacji chłodniczych i mroźniczych. Oferta włącza zaawansowany sprzęt – monobloki, splity, agregaty skraplające, parowniki, drzwi, komory modułowe. Kide Polska prowadzi doradztwo techniczne, dostawę, montaż i serwis urządzeń.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor