Liternictwo


wpisy 1-10 z 10

 • Podgląd liternictwo.com
  Alfabet

  Firma projektuje, wykonuje i montuje tablice pamiątkowe i okolicznościowe w kamieniu. Tablice wykonywane są przez magistra sztuki, artystę plastyka. Firma stosuje wszystkie dostępne na rynku techniki wykonywania liter, wykonuje wizerunki wykuwane w kamieniu lub trójwymiarowe, tak zwane płaskorzeźby.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd napisy.rzeszow.pl
  Liternictwo w kamieniu

  Firma rodzinna założona w 1993 roku. Specjalizuje się w liternictwie w kamieniu metodami komputerową, ręcznego kucia oraz montażem liter i ornamentów metalowych: z brązu, mosiądzu, chromoniklu oraz z tworzyw sztucznych. Firma wykonuje także wizerunki w kamieniu i zdjęcia na porcelanie.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kaligrafia.info
  Kaligrafia.info

  Strona zawiera zbiór informacji na temat kaligrafii czyli sztuki pięknego pisania. Z samouczka znajdującego się na stronie można nauczyć się stawiać pierwsze kroki w tej dziedzinie.

  Kategoria: Porady


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.7
 • Podgląd rodlew.com.pl
  Rodlew - akcesoria nagrobkowe

  Firma Rodlew z Rybnika dla zakładów kamieniarskich i klientów indywidualnych proponuje akcesoria nagrobkowe: litery, latarki, wazony, wazy, krzyże stojące, krzyże leżące i aplikacje. Wykorzystywane materiały to stal nierdzewna, brąz oksydowany, brąz oraz stal nierdzewna z brązem. Firma posiada profesjonalny sprzęt i stosuje nowoczesne...

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd faza.warszawa.pl
  Faza Studio

  Projekty i opracowania graficzne w zakresie reklamy, identyfikacji wizualnej oraz materiałów do druku i elektronicznych. Od projektu do gotowego wyrobu. Tablice, szyldy, stojaki reklamowe, banery, kasetony świetlne, formy i liternictwo przestrzenne. Grafika na witrynach sklepowych oraz samochodach i innych środkach transportu. Kalendarze,...

  Kategorie: Agencje reklamowe | Artykuły reklamowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd chuchrowski.pl
  Chuchrowski - zakład kamieniarski

  Firma działa na polskim rynku od 1991 r. Zajmuje się obróbką kamienia naturalnego – granit krajowy i zagraniczny (cięcie, polerowanie, szlifowanie). Wykonuje pomniki, nagrobki, schody, parapety, blaty, stoły, ławy, kominki i inne detale z granitu. Prowadzi sprzedaż płyt polerowanych. Wykonuje napisy na kamieniu metodą piaskowania i...

  Kategoria: Kamieniarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd moldysz.com
  Zakład Kamieniarski Józef Mołdysz

  Zakład Kamieniarski Józef Mołdysz zajmuje się produkcją nagrobków oraz wszelkiego rodzaju elementów granitowych i marmurowych takich jak blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, obudowy kominków, schody i podstopnice. Ponadto w zakres działalności firmy wchodzi liternictwo nagrobne oraz kamieniarstwo artystyczne - wykonywanie wizerunków,...

  Kategoria: Kamieniarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd andrzejgasior.com
  Andrzej Gąsior

  Autor prezentuje swoją dotychczasową twórczość z zakresu grafiki 3D. Przedmiotem prac autora jest wizualizacja wnętrz i produktu. W portfolio można znaleźć prace odbiegające od powyższych terminów takie jak liternictwo, plakat czy strona www.

  Kategoria: Grafika komputerowa


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd nagrobki-poznan.pl
  Granro

  Produkcja i sprzedaż nagrobków, profesjonalna renowacja. Mycie, czyszczenie, podnoszenie, liternictwo. Strona z ofertą oraz galerią realizacji.

  Kategoria: Kamieniarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 2.0
 • Podgląd jumiz.com.pl
  Jumiz

  Pracownia kamieniarska Jumiz oferuje nagrobki, grobowce, pomniki granitowe, nagrobki plastikowe, piwnice murowane, tablice pamiątkowe i nagrobne. Liternictwo, konserwacje – renowacje kamienia, laserowe zdjęcia, wizerunki w granicie. Firma daje gwarancje na swoje wyroby.

  Kategorie: Kamieniarstwo | Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.5

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor