Leczenie alergii


wpisy 1-11 z 11

 • Podgląd biomax.krakow.pl
  Bio-Max - Gabinet biorezonansu w Krakowie

  Bio-Max zaprasza do dwóch placówek w Krakowie. Proponuje leczenie aparaturą niemieckiej firmy Regumed GmbH Bicom 2000. Biorezonans wspomaga skutecznie leczenie wiele dolegliwości i schorzeń, alergii oraz ułatwia rzucanie palenia tytoniu.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd olmed.pomorze.pl
  Olmed

  Gabinet biorezonansu (rezonans magnetyczny) prowadzi leczenie alergii, depresji, nerwic, bezsenności, rzucanie palenia metodą biorezonansu magnetycznego. Olmed prowadzi również terapie za pomocą tybetańskich mis i gongów.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd villapark.pl
  Villa Park - Uzdrowisko Ciechocinek

  Hotel Klinika Villa Park, Ciechocinek. Hotel SPA, uzdrowisko w Ciechocinku - odnowa biologiczna, leczenie otyłości, cellulit, odchudzanie, joga, leczenie migren, nerwic, alergii i bólów kręgosłupa, kriokomora, thalassoterapia i inne zabiegi lecznicze.

  Kategoria: Odnowa biologiczna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd palenie.com
  Bicom

  Centrum Medyczne Bicom zajmuje się przeprowadzaniem bezinwazyjnych oraz bezbolesnych zabiegów przy użyciu nowoczesnej aparatury. Pomaga rzucić palenie, wykonuje testy alergiczne i odczulanie organizmu a także leczy schorzenia takie jak cukrzyca, nadciśnienie, bezpłodność, nerwice, anoreksja oraz wiele innych. .

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd portalalergologiczny.pl
  Portal Alergologiczny

  Serwis medyczny. Alergia oraz jej etiologia, rodzaje, mechanizm powstania, objawy a także diagnostyka, terapia i odczulanie.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd biorezonans-bikom.pl
  Bikom - gabinet biorezonansu

  Gabinety zlokalizowane w Lublinie oraz w Warszawie, w których można skorzystać z indywidualnie dopasowanej terapii biorezonansowej z wykorzystaniem aparatu Bicom 2000. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w leczeniu wielu dolegliwościach, takich jak: nałogi, bóle nagłe i przewlekłe, nadwaga, zaburzenia hormonalne i wiele innych.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kantecka-alergolog.pl
  Alergolog Małgorzata Kantecka

  Gabinet alergologiczny, prowadzony przez Małgorzatę Kantecką, świadczy szereg usług związanych z diagnozą oraz leczeniem alergii wziewnych, pokarmowych, nawracających infekcji dróg oddechowych i skórnych. Pomoc uzyskają tu zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Rozpoznanie problemu dokonywane jest za pomocą specjalistycznych testów...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd startmed.eu
  Startmed

  Przychodnia zatrudnia specjalistów z zakresu pediatrii i rehabilitacji dziecięcej, pracujących na co dzień w szpitalach klinicznych w Warszawie. Przychodnia zajmuje się leczeniem dzieci w zakresie alergologii, rehabilitacji, pediatrii, neurologii, integracji sensorycznej i psychologii. Leczy kompleksowo dzieci w zakresie alergii pokarmowej i...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd biorezonans-warszawa.pl
  BRM Med

  Gabinet Biorezonansu Warszawa oferuje usuwanie dolegliwości za pomocą aparatu Bicom 2000. W ofercie znajduje się diagnostyka i usuwanie pasożytów, boreliozy i bakterii. Zajmuje się także leczeniem opryszczki, wirusów, alergii i astmy. Sprzęt ma potrzebne certyfikaty. Terapeuta legitymizuje się profesjonalnym szkoleniem w zakresie...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd leczeniezatok.pl
  Alergomed

  Ośrodek Leczenia Alergii Alergomed jest zakładem opieki medycznej, który prowadzi dr n. med. Wojciech Kaniuk, specjalista laryngolog i alergolog. W ofercie profesjonalne i nowoczesne metody leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wizytydomowepediatrawarszawa.pl
  Radzki Marek

  Prywatna praktyka lekarska. Marek Radzki, specjalista pediatra z wieloletnim doświadczeniem, oferuje wizyty domowe u dzieci zdrowych i chorych. Zajmuje się oceną noworodka w pierwszych dniach życia, ustalaniem kalendarza spotkań z pediatrą oraz terminów szczepień, profilaktyką schorzeń oraz poradami żywieniowymi czy pielęgnacyjnymi....

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Powiązane tagi

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor