Depilacja brazylijska


wpisy 1-6 z 6

 • Podgląd sol-lar.pl
  Sol-Lar - studio kosmetyczne w Łodzi

  Firma funkcjonuje na rynku od 1997r. Proponuje cały wachlarz usług i zabiegów: piercing, henna, manicure, depilacja brazylijska części intymnych. Gabinet specjalizuje się również w masażach w tym energetycznym reiki.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd euphoria.home.pl
  Euphoria

  Salon kosmetyczny Euphoria świadczy usługi z zakresu: zabiegów kosmetycznych, masaży, depilacji (brazylijska, laserowa, woskiem), chemabrazji, mikrodermabrazji, fryzjerstwa, karboksyterapii, pedicure, manicure.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd depilacja-lublin.pl
  Laser Depil

  Salon kosmetyczny Laser Depil specjalizuje się w zabiegach z zakresu depilacji laserowej i laserowego usuwania owłosienia. Salon posiada nowoczesny sprzęt z zakresu medycyny estetycznej t.j. laser diodowy Light Sheer, Nd-Yag Q-switched, IPL.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd maniq.pl
  ManiQ

  Maniq to gabinet kosmetyczny z Wrocławia, który specjalizuje się w usługach kosmetycznych typu manicure oraz pedicure, zarówno klasycznym, jak i japońskim. W gabinecie wykonywane są również innowacyjne zabiegi korygowania wrastających paznokci stóp bezkrwawą metodą VHO-Osthold Perfect.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wyspa-urody.pl
  Wyspa Urody

  Gabinet trwałej depilacji laserowej i nowoczesnej kosmetyki. Laser diodowy LightSheer ET400 o mocy impulsu - 100J/cm2, w połączeniu z doświadczeniem personelu, oznacza wysoką skuteczność (96%) i bezpieczeństwo. Unikatowa, opatentowana szafirowa głowica ze specjalnym systemem chłodzenia zapewnia maksimum komfortu w czasie zabiegu.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd easywaxing.pl
  Easy Waxing

  Easy Waxing to profesjonalne studio specjalizujące się w depilacji woskiem. W ofercie zabiegi dla kobiet i mężczyzn.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 6

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Easy Waxing 17.03.2010 21:38 bylam na depilacji klasycznej i jestem bardzo zadowolona! poza tym super mile panie!!!
 • wpis anonimowy Sol-Lar - studio kosmetyczne w Łodzi 07.01.2010 13:23 Potwierdzam, miła atmosfera, kosmetyczka bardzo pomocna, dobrze zrobiona depilacja i henna

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor