Czyszczenie skóry


wpisy 1-8 z 8

 • Podgląd regenerajaskory.pl
  ERES system

  ERES system świadczy profesjonalne usługi z zakresu regeneracji i czyszczenia skórzanych tapicerek samochodowych jak i mebli. Specjalizacja firmy to regeneracja tapicerki skórzanej w samochodach, regeneracja mebli skórzanych, czyszczenie skóry i jej pielęgnacja.

  Kategorie: Usługi | Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lederzentrum.pl
  Lederzentrum Polska - czyszczenie skóry

  Firma Lederzentrum Polska jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski niemieckiej Firmy Lederzentrum GmbH europejskiego lidera specjalizującego się w produkcji środków do czyszczenia, pielęgnacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin. Posiada w ofercie środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry oraz gamę produktów...

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd regeneracjaskory.pl
  ERES system - czyszczenie tapicerki skórzanej, renowacja skóry

  Firma z pasją i zaangażowaniem świadczy usługi związane z czyszczeniem i regeneracją tapicerek skórzanych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, którą posiada, gwarantują wysoki poziom świadczenia usług.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd renowacjaskory.eu
  Serwis Skóry Użytkowej

  Oferta dotyczy usuwania zadrapań, przetarć, przecięć, dziur przebarwień, plam itp.Tapicerka skórzana – czyszczenie, konserwacja, pielęgnacja, renowacja. Usługi i porady.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd salon-ewa.com
  Salon Kosmetyczny Ewa Skierniewice

  Salon kosmetyczny Ewa wykonuje zabiegi laserem IPL, falami radiowymi, promieniami Infra Red, makijaż permanentny, mikrodermabrazję, masaż próżniowy BodyHealth, przedłużanie rzęs i inne. Posiada własny autoklaw do sterylizacji narzędzi.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd rascall.pl
  Rascall

  Strona przedstawia ofertę firmy zajmującej się czyszczeniem i myciem pojazdów, szeroko pojętym Car Detailingiem oraz usługami sprzątania dla domów i firm. Strona przedstawia również ofertę usług związanych z naprawą i renowacją tapicerek skórzanych.

  Kategoria: Sprzątanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ekopralniadywanow.pl
  EkoPralniaDywanow.pl

  Firma działa na rynku od 18 lat i zajmuje się praniem chemicznym i wodnym między innymi dywanów, wykładzin. Oferta obejmuje również czyszczenie skóry.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd firmakaja.com.pl
  F.H.U. Kaja

  Firma sprzątająca zajmująca się sprzątaniem powierzchni magazynowych, apartamentów, biur i mieszkań. W ofercie także sprzątanie grobów, pranie dywanów, czyszczenie skóry i pranie tapicerki samochodowej.

  Kategoria: Sprzątanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor