Czas pracy kierowców


wpisy 1-10 z 10

 • Podgląd ocrk.pl
  OCRK

  Centrum rozliczania kierowców działa na terenie całego kraju, specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu obsługiwania klientów w ramach branży TSL. Oferta obejmuje również dodatkowe usługi jak prowadzenie kadr oraz płac.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tachografy.info
  Sofiba Sp. z o.o. - akcesoria do tachografów

  Dla firm transportowych akcesoria do tachografów cyfrowych, czytniki, wykresówki, segregatory tacho itp. Oprogramowanie do rozliczania kierowców i ewidencji czasu pracy kierowcy. Doradztwo i szkolenia dla kierowców i przedsiębiorców z obsługi tachografów i przepisów czasu jazdy, przerw i odpoczynków. Kontrola zużycia paliwa SKT, GPS,...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd logsped.pl
  Logsped - Portal Transportowy

  Logsped to przede wszystkim: wiadomości, aktualne informacje transportowe, wiadomości BOTM, artykuły, szkolenia, katalog firm, materiały do pobrania w tym: zaświadczenia, oświadczenia dla kierowców, dla przedsiębiorcy dokumenty niezbędne do firmy transportowej, podstawowe dokumenty dla pracowników, wzory dokumentów dotyczących licencji...

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd tachoewidencja.pl
  TACHOewidencja

  TACHOewidencja zajmuje się usługową ewidencją i rozliczaniem czasu pracy kierowców, a także szeroko pojętą analizą czasu pracy kierowców i czasu prowadzenia pojazdów. Przygotowane przez firmę raporty są zgodne z obowiązującym prawem.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd techniklogistyk.com
  Techniklogistyk.com

  Portal techniklogistyk.com powstał z pasji do logistyki. Odbiorcami docelowymi są praktycy oraz studenci i uczniowie szkół logistycznych.

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd mastereducator.pl
  Master Educator

  Kursy i szkolenia z zakresu kompetencji zawodowych przewoźników drogowych. Zajęcia przygotowują do egzaminu na certyfikat. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczenia, firma uzyskała 90 % zdawalności, przy pierwszym podejściu do egzaminu swoich konsultantów.

  Kategoria: Doskonalenie zawodowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd fan4truck.bo.pl
  Forum Miłośników Samochodów Ciężarowych

  Forum o ciężarówkach, samochodach osobowych i dostawczych, jak i innych pojazdach mechanicznych.

  Kategoria: Fora internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd szkoleniadlatransportu.pl
  Inelo

  Oferta firmy Inelo to oprogramowanie dla spedycji i transportu. Jest to oprogramowanie 4Trans. Firma organizuje szkolenia na temat transportu i spedycji, łącznie z wdrażaniem oprogramowania 4Trans. Kalendarz szkoleń znajduje się na stronie internetowej firmy. Daty wdrożeń są ustalane indywidualnie.

  Kategoria: Kursy i szkolenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd karaitd.pl
  Kara ITD Doradztwo Transportowe

  Doradztwo Transportowe KaraITD Tomasz Redo poleca swoje usługi dla firm transportowych oraz przedsiębiorstw wykonujących przewozy na podstawie zaświadczenia na przewozy drogowe na potrzeby własne.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tacho.sklep.pl
  Tacho.sklep.pl

  Sklep internetowy z produktami dedykowanymi głownie dla firm transportowych, które posiadają flotę pojazdów wyposażonych w tachografy cyfrowe i analogowe. Produkty zostały podzielone na kategorie, główne to: czytniki tachografów, czytniki kart kierowców i programy do tachografów. Oferowane produkty takie jak tachodrive, tachospeed,...

  Kategorie: Sklepy motoryzacyjne | Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Chwilowo wszystkie miejsca reklamowe są wolne

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor