Catering dietetyczny katowice


wpisy 1-5 z 5

 • Podgląd nutridieta.pl
  Nutridieta - catering dietetyczny

  Nutridieta to profesjonalny dietetyczny catering działający na terenie całego Górnego Śląska. Firma zapewnia dostarczanie smacznych i dobrze zbilansowanych dietetycznych posiłków na cały dzień prosto do domu klienta. Dieta stosowana przez Nutridietę to bezpieczny i skuteczny sposób na utratę zbędnych kalorii w przyjemnych warunkach.

  Kategoria: Catering


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd fit-catering.pl
  Fit-Catering

  Catering dietetyczny. Smaczne, racjonalne odżywianie. Dzięki szerokiej gamie planów dietetycznych można wybrać odpowiedni dla siebie lub skorzystać z porad dietetyka firmy. Fit-Catering to świeże produkty prosto od dostawców. Działa na terenie Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Opola, Krakowa, Kluczborka, Chorzowa, Zabrza, Gliwic, Dąbrowy...

  Kategoria: Catering


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd https://www.muybueno.pl
  Muy Bueno

  Firma Muy Bueno zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie przygotowywania posiłków dietetycznych. Oferuje dietę pudełkową oraz catering dietetyczny dopasowany do potrzeb klientów.

  Kategoria: Catering


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zdrowapaczka24.pl
  Zdrowa Paczka

  Catering dietetyczny - Sosnowiec, Katowice, Chorzów. Zdrowa dieta pudełkowa na zamówienie z dowozem do miejsca zamieszkania lub firmy.

  Kategoria: Catering


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd optidiet.pl
  OptiDiet

  Firma OptiDiet oferuje catering dietetyczny na terenie największych miast kraju w tym w takich miejscowościach jak między innymi Warszaw, Katowice, Kraków, Gdańsk.

  Kategoria: Catering


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor