Budowa osiedli


wpisy 1-10 z 10

 • Podgląd corpores.com.pl
  P.P.H.U. Corpores Sp. z o.o.

  Firma Corpores zajmuje się budową osiedli, domów jednorodzinnych i lokali użytkowych. Na stronie znajdują się przykładowe realizacje. Firma działa na terenie całego kraju.

  Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd regess.eu
  Regess Sp. z o.o.

  Generalny wykonawca z siedzibą w Jeleniej Górze, który działa na wielu rynkach europejskich. Posiada dedykowany dział budowlany, który zajmuje się takimi inwestycjami, jak budowa hoteli, osiedli, domów. Pomaga w załatwieniu wszelkich formalności od pozwolenia na budowę po pozwolenie na użytkowanie obiektu budowlanego. Kształtuje nowy...

  Kategoria: Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd vitruvion.pl
  Vitruvion Sp. z o.o.

  Vitruvion Sp. z o.o. jest polsko-belgijską firmą budowlaną z tradycjami. Posiada doświadczony dział budowlany, który pomoże załatwić wszelkie formalności oraz wskaże drogi rozwoju danej inwestycji. Może sporządzić projekt budowlany wraz z kosztorysem budowlanym w oparciu o budżet inwestorski. Działa również jako deweloper...

  Kategoria: Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd familyhouse.pl
  Family House Sp. z o.o. - usługi budowlane Poznań

  Rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się budową obiektów indywidualnych oraz osiedli. Szeroki zakres usług budowlanych min. wbijanie larsenów.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lepikodeveloper.pl
  Lepiko Devoper

  Lepiko Developer zajmuje się budową i sprzedażą osiedli mieszkaniowych. Pierwsza inwestycja to budowa 2 bloków w Obornikach koło Poznania. Atrakcyjna lokalizacja oraz wysoka jakość użytych materiałów gwarantują satysfakcję z zakupionego mieszkania.

  Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd acer.bizn.pl
  Acer

  Zakład zieleni i dróg. W ofercie roboty drogowe, budowa dróg wewnętrznych, układanie kostki brukowej, urządzanie terenów zielonych, zagospodarowanie osiedli, place zabaw, budowa i sprzedaż mieszkań w Trójmieście.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd forallinvest.pl
  ForAll Invest

  Firma zajmuje się budową lokali mieszkalnych. Oferta obejmuje wykonanie zarówno lokali mieszkalnych jak też domów w ramach osiedli domków szeregowych.

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kom-bud.pl
  Kombinat Budowlany Kołobrzeg Sp. z o. o.

  Firma zajmuje się budową nowych osiedli, sprzedażą mieszkań i garaży na nowo wybudowanych osiedlach. Świadczy także usługi ogólnobudowlane, sanitarne i elektryczne. Produkuje wyroby betonowe, prefabrykaty i inne.

  Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd domytyniecka.pl
  Uroczysko Skotniki

  Przedsiębiorstwo Deco Glass Nova z Tarnowa od początku swojego istnienia prowadzi działalność związaną z budową osiedli domków jednorodzinnych. Uroczysko Skotniki to nowoczesne osiedle na obrzeżach Krakowa. Oferta dla ludzi, ceniących ciszę i spokój.

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd halestalowesiedlce.pl
  Spawmix - terminowe budowy

  Domeną firmy Spawmix, której siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Tarcze koło Siedlec, jest budowa hal stalowych o rozmaitym przeznaczeniu, w tym handlowych, usługowych, magazynowych oraz hodowlanych. Firma stosuje nowoczesny sprzęt, dzięki któremu poszczególne prace przebiegają nadzwyczaj sprawnie. Spawmix buduje również myjnie...

  Kategorie: Ogrodzenia i Bramy | Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor