Bigle


wpisy 1-22 z 22

  • Podgląd cafeart.pl
    Cafeart.pl

    Polski Portal Artystyczny. Techniki wyrobu i tajniki jak powstaje biżuteria, figurki z masy solnej, witraż, kartki, decoupage, scrapbooking, świece oraz inne ozdoby, prezenty, drobiazgi i dekoracje.

    Kategoria: Hobby


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
  • Podgląd beagle.net.pl
    Łaciata Sfora

    Strona jednej z pierwszych hodowli beagle w Polsce.

    Kategoria: Beagle


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 3.0
  • Podgląd agarts.pl
    Agarts

    Firma zajmuje się wyrobem biżuterii artystycznej. Oprócz ręcznie wykonanej biżuterii, oferuje zakup półfabrykatów, kamieni i koralików do tworzenia biżuterii. Realizuje gotowe projekty lub projektuje według koncepcji klienta.

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.1 Komentarzy: 5
  • Podgląd ekaleta.com
    6AN Andrzej Kaleta

    Projektowanie i aranżacja wnętrz oraz witrażownictwo. Sklep firmowy małżeństwa artystów, w którym można nabyć również dzieła innych twórców. Firma jest bezpośrednim importerem z Czech produktów dla dzieci. Sklep posiada także dział biżuterii artystycznej, hande made i innej. Dział półfabrykatów do produkcji biżuterii:...

    Kategorie: Sklepy Internetowe | Pracownie artystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd dekorynka.pl
    dekorynka - półfabrykaty do biżuterii

    Sklep internetowy oferuje półfabrykaty do wyrobu biżuterii autorskiej. Bogaty wybór koralików, zawieszek, kamieni ozdobnych oraz materiałów niezbędnych do wykonania niepowtarzalnej własnej biżuterii: sztyfty, bigle, sznurki, sutasz, rzemyki, linki. Ponadto w ofercie sklepu również narzędzia i akcesoria, których nie może zbraknąć...

    Kategoria: Sklepy hobbystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd crystaleye.pl
    Crystaleye.pl

    Hurtownia i sklep detaliczny crystaleye.pl oferuje półwyroby do produkcji biżuterii i ozdób, kamienie jubilerskie i konfekcyjne, akcesoria i narzędzia jubilerskie. Szczególnie poleca kamienie jubilerskie i użytkowe (kamienie do produkcji biżuterii, ozdób oraz odzieży) firmy Swarovski AG oraz akcesoria srebrne do montażu tych kamieni -...

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd dobizuterii.pl
    Do biżuterii - półfabrykaty srebrne

    Półfabrykaty srebrne do tworzenia biżuterii, zarówno profesjonalnie jak i amatorsko. Różnego rodzaju bigle, zapięcia, sztyfty, przekładki oraz wiele innych elementów.

    Kategoria: Sklepy hobbystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd re-max.pl
    Re-Max

    Producent półfabrykatów srebrnych w Gdańsku: bigle zawieszki, kulki, kółka, elementu ozdobne, elementy do kolczyków, klipsy, krawatki, łańcuszki.

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd katiart.pl
    KatiArt - półfbrykaty srebrne i nie tylko

    Szeroka gama półfabrykatów srebrnych oraz dodatków do tworzenia własnej biżuterii. Półfabrykaty to produkcja własna i wyroby z Włoch. W ofercie również biżuteria gotowa hand made oraz wyroby włoskie.

    Kategorie: Biżuteria | Sklepy hobbystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0 Komentarzy: 2
  • Podgląd skarbynatury.pl
    Skarby Natury

    Skarby Natury oferuje niezwykłej urody minerały, perły, srebrne korale oraz podstawowe elementy do tworzenia biżuterii. Skarby Natury są pasją i uwielbieniem piękna.

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd swarovski-crystal.pl
    Swarovski-Crystal.pl

    Kolczyki, gadżety oraz inna ręcznie wykonana biżuteria z kryształów Swarovskiego z serii Crystalized. Także możliwość wykonania elementów na zamówienie.

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd bizuteria.org.pl
    Szmaragdzik.pl

    Sklep internetowy oferujący sztuczną biżuterię wykonywaną ręcznie. Oferowane produkty charakteryzuje wysoka precyzja wykonania i modne wzornictwo.

    Kategoria: Biżuteria sztuczna


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
  • Podgląd akcesoria.net.pl
    Akcesoria Artystyczne

    Sklep internetowy z akcesoriami do wyrobu biżuterii.

    Kategoria: Sklepy hobbystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd swiatkoralikow2.pl
    Świat Koralików

    Sklep internetowy z koralikami i elementami do produkcji biżuterii. Koraliki szklane i drewniane, metaloplastyka srebrna, posrebrzana oraz w kolorze srebrnym, złotym i czarnym, a także inne dodatki do wyrobu biżuterii.

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd tekstura.eu
    Tekstura.eu - biżuteria

    Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową kamieni półszlachetnych i komponentów do produkcji biżuterii. Sprzedaż detaliczna, półhurtowa i hurtowa.

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd https://manzuko.com
    Manzuko

    Koraliki i półfabrykaty do tworzenia biżuterii. Sprzedaż detaliczna i hurtowa. Sklep realizuje zamówienia indywidualne na autorskie zawieszki do bransoletek i skomplikowane, wieloelementowe projekty dla dużych firm.

    Kategorie: Sklepy hobbystyczne | Biżuteria sztuczna


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd zdobienia.pl
    zdobienia.pl - ozdoby i zdobienia

    Sklep internetowy oferuje ozdoby na paznokcie, brokat, kryształy Swarovski, koraliki, elementy do wyrobu biżuterii i inne.

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd silver.unikatowo.pl
    Silver

    Sklep dla Twórców Piękna. Unikatowe elementy ozdobne ze srebra i złota, kamienie i minerały, paciorki z różnych materiałów, elementy ręcznie robione - w sklepie dla twórców biżuterii. Niewielkie niepowtarzalne kolekcje.

    Kategorie: Biżuteria | Sklepy hobbystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd gal-art.pl
    Gal-art

    Gal-art to internetowy sklep i hurtownia dla twórców i pasjonatów biżuterii. W swojej ofercie posiada perły Majorka, Seashell, szklane, przekładki wełniane, masę perłową, biżuterię modułową, półprodukty srebrne i elementy posrebrzane, ekspozytory, woreczki, pudełka, rzemienie, linki, gumki, druty jubilerskie, sznurki jubilerskie,...

    Kategoria: Sklepy hobbystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd pasart.pl
    Pasart.pl

    Sklep oferuje półfabrykaty posrebrzane i srebrne do wyrobu biżuterii. Kamienie półszlachetne, kulki, lampwork, koraliki szklane, ceramiczne, masa perłowa, przekładki ozdobne, szpilki, bigle, łańcuszki, stopery, itp.

    Kategoria: Sklepy hobbystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 2.3
  • Podgląd silvex.pl
    Silvex - półfabrykaty i biżuteria srebrna

    Firma Silvex od 1990 roku zajmuje się produkcją, eksportem i importem półwyrobów oraz biżuterii ze srebra. W ofercie półwyroby srebrne własnej produkcji oraz z importu: bigle, zapięcia, szpilki, kulki, kółka, rury, druty, przekładki, elementy wykończeniowe oraz łańcuch w metrażu. W Dziale Wyrobów Gotowych: kolczyki, wisiory,...

    Kategoria: Biżuteria


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd crystalstone.pl
    Crystalstone.pl

    Hurtownia i sklep detaliczny crystalstone.pl oferuje półwyroby do produkcji biżuterii, ozdób oraz odzieży. Szczególnie poleca oryginalne kryształy Swarovski Elements®, kamienie jubilerskie i konfekcyjne, akcesoria i narzędzia jubilerskie. W ofercie półfabrykatów srebrnych posiada bogaty wybór elementów do produkcji biżuterii: bigle,...

    Kategoria: Sklepy hobbystyczne


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

  • BŁYSK.PL - wyposażenie toalet i łazienek publicznych dla osób niepełnosprawnych.

Ostatnie komentarze

  • wpis anonimowy Manzuko 26.02.2019 19:45 Uwielbiam ich. Fajne koraliki do bransoletek i miłe panie w obsłudze. Szybko wysyłają.
  • martaf23 Agarts 08.10.2009 09:08 Świetna strona, wszystko jasne i przejrzyste bez wysilku kazdy moze znalezc cos dla siebie. Strona niezwykle przyjazna dla uzytkownika. Po...
  • wpis anonimowy Swarovski-Crystal.pl 26.06.2010 13:47 Przystępne ceny, konkretna oferta. Pani po skontaktowaniu się doradziła i dała rabacik :) Ze swojej strony polecam.

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor